Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kelle csinálnom ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kelle csinálnom ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

10 hónapja járunk a barátnőmmel. A szex viszont nem teljes értékü a kapcsolatban. Ő még szűz és az eddigi próbálkozások során mitán behatoltam fájt neki és abbahagytuk. A petting sem az igazi, mert ő orálisan nekem nem csinálja és 10 hónap után már elég unalmas, hogy csak kézzel. Kézzel is csak gyorsan be akarja fejezni legtöbbször. Ha én szólok, hogy nem akarom, hogy túl hamar elvigyen, akkor gyakran kedvtelen arccal csinálja, ami nagyon kiábrándító.

Az utóbbi időben mondta, hogy az apja mikor iszik előfordul, hogy leribancozza őt, ami gátlásokat kelt benne. Emiatt görcsöl mikor szexelhetnénk. Az orális szexre is rányomja szerintem ez a bélyegét, valószínüleg méginkább ribancnak érezné magát és nem akarja.

Gondoltam arra, hogy egy kis alkoholt innánk, hogy ellazuljon jobban, de nem akarja.


2012. jan. 31. 16:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy kifogásokat keres.

Az orális szexre még esetleg. Régebben is mondott valamit, amihez képest olyan dolgokat mondott azóta, hogy az valószínüleg kamu.

2012. jan. 31. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!