Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ezzel a pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a pasival aki nem akarja felfogni a jeleket?

Figyelt kérdés

Nagy félénk, és ilyen csöndes szerény pasi. Nem tudom hogy miér, de annyira bejön nekem. :$ Nagyon helyes, és nem csak én vagyok ezzel egyedül. De hiába köszönök rá, meg próbálok vele beszélgetni nem akar. Barátnőmmel mentem oda együtt, hátha sikerült, de nem tudom elérni, hogy ő jöjjön oda hozzám, és kezdeményezzen. :O



16L


2012. jan. 31. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jössz be neki. Ennek egyértelműnek kellett volna lennie...
2012. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért ez nembiztos...
2012. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hivd el te egy kávéra vagy fagyira, azt akkor akkor megfejtheted , h csak félős vagy esetleg nem jössz be neki
2012. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy buzí-e vagy?
2012. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!