Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoztatok már olyan okos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már olyan okos, intelligens, jó tanuló, sikeres pasival, aki emellett jó fej volt, és nem egy stréber?

Figyelt kérdés
mert én ilyen pasit szeretnék, de amelyik okos az szinte mindig egy szürke stréber ,aki meg "jó fej" vagy legalábbis oda mer menni egy lányhoz,az mind hülye mint a s**ggm...-.-

2012. febr. 2. 16:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én ilyen ember vagyok, de nem fogok gyk-n ismerkedni.
2012. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Te pedig "néha" általánosításra vagy hajlamos...
2012. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Igen. :D és bulizni is szeret. :D
2012. febr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
igen, a barátom. de hát, tény, hogy nincs sok ilyen.
2012. febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
jó bocs,kihagytam a"buta,és még oda se mer menni hozzám(amit amúgy jól tesz hehe)" típust
2012. febr. 2. 16:38
 6/23 anonim ***** válasza:
Az intelligensnek a jó tanuló egyáltalán nem feltétlen velejárója. Egyébként az egyetemeken elég sok ilyen van.
2012. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Igen ismerek. Illetve a humora nekem nem jön be, de valakinek nagyon is. A felsoroltak mellett még nagyon udvarias is főleg lányokkal szemben. És bulizni is szeret. Hú így átgondolva tényleg ritka az ilyen! Kár, hogy nekem tényleg nem jön be a humora (bár inkább az én humorom a furcsa nem az övé).
2012. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én szürke stréber vagyok. :D
2012. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
És oda mer menni lányokhoz!
2012. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A barátom ilyen.:D
2012. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!