Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Ti miket szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ti miket szeretnétek kapni valentinnapra? Leginkább 16-7körüli lányok válaszát várom, mit vegyek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 07:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel a Valentin-nap. Szerencsére a barátom is így van vele.
2012. febr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17/L voltam.
2012. febr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hányhatnékom van ettől az amerikai felhajtástól.....
2012. febr. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A Valentin nap szerintem nem feltétlen olyan nap, amire hűű de milyen ajándékot kell venni. Viszel neki egy szál virágot és egy romantikus vacsora után szeretkeztek egyet.

Mondjuk szerintem ezt nem csak Valentin napkor lehet megcsinálni. Nem csak azon az egy napon kell szeretni egymást.

2012. febr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most nagy divat lehúzni a Valentin napot, igaz, hogy nem magyar, de ha így gondolkodnánk elég kevés ünnepünk lenne.

Én csokit vagy virágot adnék a helyedben.

2012. febr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én annak örülnk ha a barátom 1 száj vörös rózsával lepne meg vagy esetleg valami csokival :D én pedig szivecske alaku süteményt készitek a páromnak :)

17L

2012. febr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én akkor lennék a legboldogabb, ha azt mondaná, hogy kitalált valamilyen romantikus programot kettőnknek. :)

Ez lehet annyi is, hogy séta egy szép helyen, vagy bármi, szóval nem kell nagy dologra gondolni.

Ha nagyon akarsz még adhatsz esetleg egy csokit vagy virágot, ha ragaszkodsz az ilyen formaságokhoz, hogy ajándék is kell, de mondom én valamilyen közös programnak örülnék. :)

Bár 20 éves vagyok, de 16-17 évesen is így gondoltam.

2012. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy törölje magát facebookról és őszintén mondja el magától, hogyha valami történik lánnyal.



Nade szerintem süss neki egy szív alakú tortát, marcipánnal leöntve. Vagy adj neki egy nagy plüss szívet, e mellé még egy szál vörös rózsát. Esetleg még egy kis kártya, amire saját szavaiddal írsz valami szépet. 19/L

2012. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmit, nem akarom megünnepelni, elég annyi ha csak találkozunk aznap.
2012. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

felajánlanám, hogy suli után töltsük együtt az egész napot, ha megoldható ottalvással vagy nemalvással...

de ha lenne barátom, és éreztetné, hogy szeret, akkor semmilyen ajándék nem kellene..:)

2012. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!