Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van az állandó agyalásb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van az állandó agyalásból mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy sokat agyalok,érzek dolgokat aztán agyalok,de mindíg nem tudom hogy lehetne leállítani hogy ne3 menjen a friss kapcsolatom rovására,ha érzek valamit rögtön át elemzem meg tényleg ha nem vagyok as barátnőmmel agyalok.
2012. febr. 3. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be 1-2 nyugtatót.
2012. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Foglald le magad valamivel ami eltereli a figyelmedet.
2012. febr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne:( Képes vagyok annyit agyalni (feleslegesen) hogy a fejemis belefájdul. Nyugtató nem megoldás... De kilehet próbálni ha nagyon nehéz már a helyzet. Próbáld meg lefoglalni magad, nekem néha beválik.21l
2012. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dottorre ***** válasza:

Verd bele a fejedet a falba, és szedd össze magad, mert a beteges féltékenység bizony betegség. Lehet, hogy nem ártana pszichologushoz fordulni vele, mert később ebből könnyen lehet családon belüli erőszak, vagy (ön)gyilkosság is akár. Szóval ha magadban tudod rendezni a

dolgokat, akkor tedd meg, ha nem megy, akkor kérd szakember segítségét!

2012. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Dottorre



nem itt nem féltékenységről van szó hanem pl az érzésekről hogy egyszer így egyszer úgy vagyok és ha jó érzéseim vannak meg akarom magamnak agyalással magyarázni hogy így meg úgy meg biztos e,meg hogy nem akarok a barátnőmnek csalódást okozni,és ha rosszab paszban vagyok ez rögtön negatív agyalássá vállik

2012. febr. 3. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!