Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak még udvarolnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pné Sz.Abigél kérdése:

A férfiak még udvarolnak? Neked-ha nő vagy-hogy udvarol (t) ak? Te hogy-ha ffi vagy-udvarolsz (-tál)?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 20:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
19%
Én nem udvarolok, mert felesleges. Ha külsőre bejössz egy nőnek, akkor anélkül is az övé lesz, ha nem, akkor meg hiába udvarol bárhogyan.
2012. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%

Igen, vannak férfiak (nem fiúk), akik még udvarolnak, de röhögött már ki nő azért, mert virágot vittem. Azt mondta, kimentem a divatból.Hát akkor gyere, tedd szét a lábad. A nő határozza meg az igényeket, azt kap, amit elvár.

30/f

2012. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Hú de mennyire igaza van az utolsónak.

A férfi udvarol, a pasi nem.

Engem például lenyűgözött már az a figyelmesség is, hogy ideadta a kabátomat, pedig én sosem vártam el, fel tudom venni egyedül is, de akkor is, figyelmes volt. Előre engedett az ajtóban, pedig fel sem tűnik, ha ezt nem teszik meg.

Egyszerűen legyél illedelmes :)

2012. febr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem jön be,ha valakit rögtön megkapok,ezért még ha tudom is róla,h bejövök neki,akkor is valamilyen úton módon beleviszek egy kis izaglmat a dologba,és udvarolgatok neki
2012. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

"A nő határozza meg az igényeket, azt kap, amit elvár."

Ez nagyon igaz.

Szintúgy, szeretek udvarolni. Miért ne? Jó látni a lány reakcióit, pl. hogy elpirul. Motivál.

Meg szoktam dicsérni a ruháját, adok neki egy szál virágot (egyszer jobb híján rákötöztem a kapukilincsre...), mondjuk nálam ez inkább beszélgetés, finomabb szófordulatokkal, haverkodás többlettel.


De akadt lány, aki nem vette a lapot. Vagy aki annyira zavarba jött egy-egy enyhe bóktól, hogy elkezdett védekezni. Na, ilyenkor mi van?! :/

2012. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%
Egyszerűen csak nem volt romantikus. Én sem vagyok az, de azért zavarba nem jövök, csak a romantika nem igazán tesz boldoggá, de a figyelmesség az sosem probléma szerintem senkinél.
2012. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne,hogy igazatok van abban,hogy nő függő.De van ffi,aki nem tanult meg soha udvarolni..Szerintem ezt is tanulni kell,majd "tökéletesíteni" az idők folyamán...(apa az anyukának,hogy udvarolt,filmek,könyvek,haverok,ill.maga a nő is tanító lehet):DÉn is nagyon megtudom jegyezni,ha a FFi figyelmes,udvarias,illedelmes,kedves,de nem nyálas.Pusztán FFI!:D
2012. febr. 3. 21:10
 8/22 anonim ***** válasza:
55%

Már tapasztaltam olyat, hogy eltömegközlekedtem a "drágával" a világ másik végére valami számára fontos dolog miatt. Nem akartam, de ám legyen. Azután hazafele villamosoztunk, mindenki a saját otthonába még, de egy ideig közös volt az útirány. Beszélgettünk, és egyszer csak felugrott és leszállt mielőtt csukódtak volna az ajtók, én majd frászt kaptam. Utólag kiderült, hogy rájött, hogy ha ott leszáll, hamarabb hazaér, mintha arra megy, amerről jött, vagyis ahol találkoztunk. Kb 10-15 percet spórolt.

Virágot sose hozott, kabátját is mindenki magának, haza sem kísérgetett, csak ha unatkozott. De az az igazság, hogy ezek nekem nem hiányoztak úgy, mint másoknak. De a fenti eset más. Az kifejezetten bunkóság. Legalább szólhatott volna előre, hogy ő nem jön addig.


Ilyenek után hülyének érzem magam, ha más viszont kedveskedik. Nekem éppen elég az, ha emberszámba vagyok véve. De az ilyen férfiak kiveszőben, én még nem nagyon láttam ilyet. Vagy ha igen, az nagyon buta vagy nagyon ronda. (pedig nincsenek is túl nagy elvárásaim.)



Ui: Egyébként konkrétan milyen cselekedeteket értesz udvarlás alatt?

2012. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hát..persze a virág,apró ajándékok,meglepetések,vagy azok megszervezése,igazi randik...étterembe(vagy ki,hova szeret járni)moziba,vagy színházba(discóba?)együtt menni,nagy séták,beszélgetések...vagy amitől a nő,nőnek érzi magát..Nekem speciel ezek,de tény,h 74-es évjáratú vagyok.:D(És ezeket házasságba is meg kell-kéne tartani)
2012. febr. 3. 21:48
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

Ez tényleg azon dől el, hogy mennyire tetszem a másiknak, ha nem jövök be neki, akkor ha meggebedek is max csak aranyos lehetek. Ha igen meg fele annyi erőfeszítéssel is lehetek jó pasi.


25F

2012. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!