Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, a volt barátommal,akivel kb. egy évvel ezelőtt jártam megbeszéltük,hogy legyünk barátok extrákkal. Mind a ketten szinglik vagyunk, és néha amikor mind a kettőnknek van hozzá kedve akkor összejövünk. -egy éjszakára. A probléma az,hogy nekem ő volt eddigi életem legnagyobb szerelme,azt hittem már túl vagyok rajta,ezért bele is mentem a taliba. A szex tökéletes volt,minden rendben volt. De rájöttem,hogy még mindig szeretem egy év után is....tudom,hogy ez nagy baj. Nem tudom hogyan kezeljem tovább a szitut. Alig várom,hogy jelentkezzen,vagy hogy újra találkozzunk, de tudom hogy ez nemt esz jót nekem,mert ő nem szeret. Abban reménykedem egyszer egy pár leszünk,és belém szeret. De ezt így a szexxel nem hiszem,hogy el lehet érni. Tanács?
2012. febr. 4. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
látsz reális esélyt, az újrakezdésre, vagy olyan komoly ok miatt mentetek szét, hogy ez már alapból halott ügy?
2012. febr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 vnas00000 ***** válasza:
nézd meg a filmet..
2012. febr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő akkor még élni akart,csajozgatni, nem voltam neki fontos. Azóta persze csajozgatott,élte az életét,fura,hogy annyi lány közül pont engem talál meg mindig. Most nagyon megváltozott, őszintébb,elmesél dolgokat,amiket régen nem. Másképp áll hozzám. Nem tudom,hogy ez csak szimpla barátság,és én látok bele többet,vagy esetleg lenne rá esély,hogy összejöjjünk.... Eddig egyszer voltunk együtt,most várom,h. akar e 2. alkalmat. Én nem merem neki felhozni
2012. febr. 4. 21:54
 4/8 lila nyuszi ***** válasza:
Szerintem jó lenne ha felhoznád. :)
2012. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Folytatva az első válaszoló kérdését, tehát akkor nem volt különösebben gond a kapcsolatotokkal csak ő még nem élte ki magát? Ha csak ennyi volt, akkor még van rá esély, hiszen az ember változhat, megkomolyodhat. Beszélgess el vele erről, az a legtisztább.
2012. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet, bepánikol ha azt érzi,hogy egy lány kötődni kezd hozzá és tovább lép. Ismerem már... :/
2012. febr. 4. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagy szedd össze magad és beszélj vele erről, vagy lépj tovább. Voltam én is hasonló helyzetben. Sok-sok szép év után még majd' egy évig összejártunk alkalmanként, aztán töröltem az életemből, mert egy buliban megismerkedtem egy elég rendesnek tűnő sráccal. Mint kiderült, az igazi nagy ő-vel.

Mindenki megérdemli a szerelmet, ha tőle nem kapod meg, lesz más.

2012. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerös helyzet, pár évvel ezelött nekem is pont ez a helyzet volt, akkor én szakitottam vele, nekem ő volt az első nagy szerelmem 2 évig ment ez igy még akkor is mikor barátom volt, vagy neki barátnő, ugyan igy olyan oldalát mutatta meg amit az alatt nem mikor velem vol, szerles voltam, bele mind végig. De csak áltattam magam, hogy lehetünk egy pár. Mi meg probáltuk ujra de nem müködött. Aztán elegem lett a titkos találkákból senki nem tudta, mert mi csak " baratok " voltunk de egy idő után elegem lett az önsanyargatásból, meg ismertem egy fiut aki vel most is együtt vagyok azóta, nem voltam vele egyszer sem, és a "baratsag " ia megszünt mivel, nem nézte jó szemmel, hogy én boldog tudok lenni mással. Én azt tanácsolom ne bonyolodj bele ebbe, még jobban , egy ideig hagyd hogy jöjjön rá magátol ő hogy szeretne veled lenni ujra. Töbször ki akart békülni velem utána is de nem tudtam volna meg bizni benne, mert mindig lehet egy " baratnő" aki csak barat és ugyan ugy meg kapnák egymást mint ti most. Boldog vagyok a mostani párommal, ő viszont a baratnöjét megcsalja, hála istennek nem velem, talán értem azota, nem mondom, meg dobogtassa a szivem, de nem érdemes megbonyolitani az életemet. Fontos vagyok a számára, sajnálja hogy régebb nem állt jobban mellém, most már mindent meg adna ha ujra együtt lennénk de egy bizonytalan dolgot én nem szertnék. Nem tudom na te tudod, én a helyedben hagybnám öt ha neki az kellett, hogy élje az életét, és már nem is szeret akkor nem érdemli meg, hogy te szenvedj mellette, elöbb utobb az jő.
2012. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!