Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Ti örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti örülnétek egy ilyen levélnek? Vagy megijednétek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: 25 éves lány vagyok, a barátom 24. Több, mint négy éve vagyunk kapcsolatban. A barátom tegnap megkérte a kezemet. :)


Tudni kell, hogy mi nem vagyunk túlzottan érzékeny, romantikázós típusok, nem jellemző, hogy szavakba öntenénk érzéseinket... Igazából a néha kimondott "szeretlek"-en kívül néha-néha hangzik el egy romantikusabb mondat. (De persze éreztetjük, és kimutatjuk a szeretet, ezzel nincs gond.)


Ezért nem tudom, mennyire örülne a következőnek: egy éjszaka, mikor kb. másfél éves volt a kapcsolatunk, és éppen távol voltunk (akkoriban ez elég gyakori volt sajnos), már nagyon nem bírtam magammal. Hiányzott, és a kapcsolatunkon gondolkoztam, hogy mennyire szeretem, és hogy milyen jó lenne, ha ezt ő is tudná. El akartam neki mondani, mit érzek, miért szeretem, ilyesmik. Szóban ezt nem mertem volna elmondani neki, féltem kifejezni az érzelmeimet, bár tudom, hogy a párom előtt nem kellene.


Aznap éjjel elkezdtem írni egy levelet. Egy kézzel írt szerelmes levelet egy egyszerű vonalas papírra. Az érzéseimmel, a reményeimmel, a gondolataimról. Megköszöntem, hogy ott van nekem, hogy szeret. Hogy mit éreztem iránta az első találkozáskor, hogyan izgultam, hogy tetszem-e neki, és hogy hogyan alakultak az érzéseim, ahogy komolyodott a kapcsolat. Szóval ilyesmik...

Aznap éjjel hat oldalt írtam, és utána néha, ha rámjött az "ihlet", hogy most azonnal szerelmet akarok neki vallani, írtam hozzá valamennyit. Most 13 oldalnál jár a levél, és azt hiszem, ez a végeleges. Az eljegyzésünk szép, romantikus volt, és úgy éreztem, én is adok neki valamit ezzel a levéllel. Igazából sosem tudtam, hogy valaha oda fogom-e neki adni, de most szeretném.


Nem tudom, egy férfi mit szólna egy ilyesmihez. Túl nyálas? Kislányos? Ódivatú? Nevetséges? Van, aki ennek örülne?

(Tudom, tudom, nekem kell ismernem a párom...)


2012. febr. 5. 23:20
1 2 3
 1/21 Macs1209 ***** válasza:
100%

Kérlek szépen, ennek sokkal jobban örülnék, mint bármilyen online formának (facebook, sms, email, bármi)..


Úgyhogy tartsd nyugodtan kislányosnak, vagy nyálasnak,

de nekem már a tény megfognád a szívem, azon felül, ami

a levélben van :)

2012. febr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Van még ilyen nő mint te? Én nagyon örülnék neki, bár tutira meglepődnék a dolgon, pont az első mondat alapján. Egyébként én sem vagyok túl érzelmes, sőt gyakran nem mutatom ki, valószínűleg ezért tartanak sokan egy faragatlan alaknak. Mindenesetre értékelnék egy ilyen gesztust.


25F

2012. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem is jólesne egy ilyen. Az tuti, hogy ez biztosítaná, hogy sose hagyjam el a barátnőmet.
2012. febr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul jól esne.:)
2012. febr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én meghatódnék, nagyon értékelném. Ez egy nagyon szép ajándék. :') Bárcsak lehetne majd egy ilyen barátnőm...

17/F

2012. febr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon de nagyon örülnék neki. :)
2012. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogy én miért nem ismerek ilyen nagyszerű hölgyeket?... :(

17/F

2012. febr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek, mert én is ilyesmi jellem vagyok és hidd el nagyon jól esne, örülnék a levelednek. :)
2012. febr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, én férfiként úgy gondolom, a házasság csak 1 papír, és tök felesleges. De úgy érzem, egy ilyen nőért, ez a legkevesebb amit megtennék. Sőt. Én szorgalmaznám. Szerencsés férfi a párod.
2012. febr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok nyálas sőt utálom a nyálas dolgokat.de ez szerintem nagyon jó.én is örülnék egy ilyen levélnek.csatlakozom az előttem szolókhoz több ilyen csaj kéne mint te! 23/f
2012. febr. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!