Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal tönkremehet a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal tönkremehet a kapcsolatunk anyám miatt? Megtépte nagyanyámat aki sírt!

Figyelt kérdés

Anyám tegnap megtépte nagyanyámat, aki szerinte ellopta 50 ezer forintját... Mamám tagadta, hiszen sosem tenne ilyet egyértelmű hogy ez kamu, ráadásul a cszmájában volt a pénz elrejtve... én meg a párom se loptunk soha és nem is lopnánk, amit találunk is visszaadjuk ha tudjuk... nos anyám bekattant neki ment mamámnak megtépte, a haját kiszaggadta és megütötte. A párom 19/L és annyira megijedt, hogy elkezdett sírni, mikor ezt látta és azóta olyan mintha trauma érte volna velem is alig áll szóba holott nem tehetek semmiről... a párom anyja is hasonló, csak az ő anyja a páromat verte meg ilyenkor... azért lakik itt de én csak most akartam külön költözni még tavasszal albérletbe, csak túl hamar jött ez a cirkusz... most tönkre ment a kapcsolatunk egy ilyen miatt vagy mi történt??? anyámat nagyon utálom, mert direkt csinálta, neki ez a szokása, ebben npttem fel, apám elhagyta a mai napig utálja anyámat, és sajnos engem se szeret valamiért, pedig nem tehetek róla, hogy anyámmal kellett maradnom 3 éves koromban és gy ő "nevelt" fel... inkább magamat neveltem meg a nagymamám segített... de az anyám soha!!


23/F


2012. febr. 6. 10:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Mi a fasz?
2012. febr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire komoly a kapcsolatod a pároddal, terveztetek terveztél e már vele előre vagy csak úgy sodrotok, de az előbbi és nagyon mély, akkor fejezd ki neki, költözési szándékodat hogy szabadulni szeretnél ebből és hogy te ennél különb körülményeket szeretnél teremteni és boldog családról álmodsz amiért küzdeni is fogsz.
2012. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a barátnődet sokként érte hogy az anyukád neki ment egy öregasszonynak (aki gondolom a saját anyja). Probáld meg beszélni vele a dolgokat.
2012. febr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
pontosabban egy boldog SAJÁT családról a jövőben.
2012. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
mély érzelmekkel szeretem nagyon és eljegyeztem már karácsonykor!
2012. febr. 6. 10:22
 6/14 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2012. febr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
1,5 éve
2012. febr. 6. 10:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem fogtok szétmenni.
2012. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A lelki szenvedés tudja csak igazán egymáshoz közel hozni a pártársakat .Csak beszélgessetek
2012. febr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha már jobban lesz akkor vidd el valahova hogy jól érezze magát és kicsit felejtse el ezt. Szerintem költözzetek el minél hamarabb.
2012. febr. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!