Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTENÉTEK RAJTAM?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon zárkózott vagyok. Eddig az nem is foglalkoztatott ,hogy úgy ment el fiatalságom java,hogy nincs mire emlékeznem .

Nem tudok sztorizni , nincsenek élményeim, nem jártam el éveken keresztül egy hétvégén sem sehova.Randizni sohasem voltam ÍGY NEM VOLT EGY BARÁTNŐM SEM,elfojtottam magamban azt hogy szükségem lehet valakire.

Megtettem mindent , hogy ne legyek szerelmes!!!!

Illetve azt hogy szükségem van kalandokra ,élményekre és bulikra.

Nem éltem egy átlagos fiatal életét.

Mindig találtam magamnak magyarázatot ,hogy nincs szükségem ezekre.Nemegyszer pl. hogy természetem túl nyers , durva vagy táncolni nem tudok , nem vagyok közösségi ember stb. miközben a munkatársaim , cimboráim ezt próbálták cáfolni. A munka után és a fősulin is rendszeresen hívtak szórakozni de mindig találtam magyarázatot amiért nem tartottam velük.

Az évek pedig repültek.

Valami azonban történt velem az utóbbi hetekben .

RÁDÖBBENTEM EZEN MÁR NEM VÁLTOZTATHATOK ÉS MAKACSSÁGBÓL ÓRIÁSIT HIBÁZTAM.Éveket elpazaroltam!!!

Látom őket amint lassan megtalálják magukat. Rálelnek társra és lenyugodnak.


Mit tegyek hogy nekem is jusson valami kicsike jó?

Hogyan oldjam fel zárkózottságomat?


A VÁLASZOKAT VÁRJA EGY 30 ÉV KÖRÜLI LÚZER FFI.


2012. febr. 6. 15:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%
Nem.
2012. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%
Aki hülye....
2012. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 MuGlY ***** válasza:
Keress magadnak egy olyan stilusu asszonyt. Ugyis annyi van belőlük.És hidd el sokan még járnak a te cipődben csak ne valják be.
2012. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Mire gondoltál, hogy segítsünk rajtad? Esetleg szabadítsunk meg a szenvedésedtől? Golyó, kötél?
2012. febr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
KIZÁRÓLAG TANÁCCSAL ARRA VONATKOZÓAN MIT KEZDJEK EZZEL A HELYZETTEL.
2012. febr. 6. 15:55
 6/24 anonim ***** válasza:

Soha nem késő eljárni bulikba, közösségi életet élni. Hívj át barátokat, menjetek moziba, színházba, komolyzenei koncertre, ízlés szerint. Kajáldába, éttererembe, síelni barátokkal (egyik legjobb dolog talán), nyári biciklitúra hegyekbe, alföldre, nyári autótúra Európán keresztül, randomra kitalálva az egészet. Nincs jobb, mint a váratlan fordulatok, az erősíti a kapcsolatot. Meg persze az egymás iránti szeretet. Keress hobbit, vitorlázás, vitorlázórepülés, lovaglás, maraton bicajozás. Ha rendszeresíted közösségi életed, párt is fogsz találni. Tedd azt, amiket írtam de ez csak néhány volt a végtelen lehetőség közül, csináld. Szerintem. De tegyél, amit jónak látsz.

17/f

2012. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
A külsődről nem írtál.
2012. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom szűzz vagy. Írj üzit és beszélünk! :-)
2012. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Mért kiabálsz?
2012. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

A KÜLSŐMNEK NEM HISZEM ,HOGY VAN MOST JELENTŐSÉGE .

A PRIVINEK PEDIG NEM HISZEM HOGY LENNE HASZNA ABBAN A TÉMÁBAN AMIRE UTALTÁL.

A KÍNOMAT LEGJOBBAN A 17 ÉVES VÁLASZOLÓ ÉRTETTE MEG, ILYESMIRE GONDOLTAM .

KÖSZÖNET ÉRTE.

2012. febr. 6. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!