Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTENÉTEK RAJTAM?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon zárkózott vagyok. Eddig az nem is foglalkoztatott ,hogy úgy ment el fiatalságom java,hogy nincs mire emlékeznem .

Nem tudok sztorizni , nincsenek élményeim, nem jártam el éveken keresztül egy hétvégén sem sehova.Randizni sohasem voltam ÍGY NEM VOLT EGY BARÁTNŐM SEM,elfojtottam magamban azt hogy szükségem lehet valakire.

Megtettem mindent , hogy ne legyek szerelmes!!!!

Illetve azt hogy szükségem van kalandokra ,élményekre és bulikra.

Nem éltem egy átlagos fiatal életét.

Mindig találtam magamnak magyarázatot ,hogy nincs szükségem ezekre.Nemegyszer pl. hogy természetem túl nyers , durva vagy táncolni nem tudok , nem vagyok közösségi ember stb. miközben a munkatársaim , cimboráim ezt próbálták cáfolni. A munka után és a fősulin is rendszeresen hívtak szórakozni de mindig találtam magyarázatot amiért nem tartottam velük.

Az évek pedig repültek.

Valami azonban történt velem az utóbbi hetekben .

RÁDÖBBENTEM EZEN MÁR NEM VÁLTOZTATHATOK ÉS MAKACSSÁGBÓL ÓRIÁSIT HIBÁZTAM.Éveket elpazaroltam!!!

Látom őket amint lassan megtalálják magukat. Rálelnek társra és lenyugodnak.


Mit tegyek hogy nekem is jusson valami kicsike jó?

Hogyan oldjam fel zárkózottságomat?


A VÁLASZOKAT VÁRJA EGY 30 ÉV KÖRÜLI LÚZER FFI.


2012. febr. 6. 15:46
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. febr. 6. 16:33
 22/24 anonim ***** válasza:

Legelőször valaohgy túl kellene lépned az önsajnálaton, és azon hogy elrepült 30 éved.


Most mondhatnám azt hogy így is lehet élni, mindenkinek arra van idelye amire időt akar szakítani.


Változtatni mindig lehet. Álj pozitívabban az élethez.


Csajozni is több módon lehet. Várhatod a sültgalambot, vagy megfoghatsz minden kapaszkodót ami előrébb mozdít.


Én pl fent vagyok mondhatni majdnem az összes ingyenes társkeresőn, és kb heti- 2 heti alkalommal járok randizgatni, úy hogy a csaj ír rám, és ő kezdeményezi a talit is. Illetve fel kell ismerni az adott helyzetet és kihasználni a benne rejlő lehetőséget.


Pl múltkor (2 hete) meló után mentem a boltba és leszólított egy kis krisnás csaj. Valamit rám akart sózni meg pénzt kunyerált. Csak egy 500as meg egy 1000es volt nálam (mivel ált kártyával fizetek mindenhol) így úgy adtam neki oda az 1000est hogy megadta a számát + másnap találkoztunk ismét + mikor kijöttem a boltból ott állt és várt engem, és beszélgettünk még vagy fél órát. :) Lesz még tali, mert 4 óra beszélgetés + kajálás után még ő kérdezte hogy találkozunk e még valamikor a közeljövőben.


Batárkozni ugyanez, ha van valami értelmes hobbid akkor 1-2 re lehet hozzá kapcsolódó értelmes barátokat szerezni.

2012. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
próbáld meg lezárni a múltat, és újrakezdeni az életedet. azt csináld, amihez kedved van, csak érezd jól magad, ha jól érzed magad, úgyis bevonzol majd előbb-utóbb valakit. az a lényeg, hogy felejtsd el a múltat, azon már úgysem lehet változtatni. 17/L
2012. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A nők miatt, ne aggódj, menj el kurv*zni 15kért full extrás nőket tolhatsz, a többi, meg tényleg csináld azt amit szeretsz, az élet nem cak buliból áll amit fiatalkorban le kell tudni és kész, előttem egy 17 éves fasza ötleteket írt mit csinálj, és kötve hiszem, hogy a reumád miatt képtelen lennél bármelyikre is, javaslom ilyen egyéni dolgokat csinálj, (mindenképp élvezettel) és ha érzed magadban a kellemes érzést akkor más lesz az arckifejezésed, onnantól mehetsz tömegsportokra szerezhetsz barátokat (ha 20 évesen tudtál szerezni nem lesz gond).


Sok sikert

2012. febr. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!