Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zaklat állandóan és fenyeget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilu8989 kérdése:

Zaklat állandóan és fenyeget?

Figyelt kérdés
vége lett egy 2.5 éves kapcsolatomnak január 5én. a mai nappig zaklat hogy fizessem neki a számlákat amiket eggyütt használtunk. 20at kéne neki adnom, de nem tudom most neki ezt kifizetni(albérletem van) ezt írtam is neki és azt mondta nem érdekli, adjam meg neki a pénzét. mondtam hogy albérletemet fizetnem kell, és ez sem érdekli. azzal fenyegetett meg ma, hogy ha ma nem adom oda neki akkor elém jön a munkahelyemre és kiállít a gubacsira(csak mondom hogy amit mond azt komolyan gondolta) mondtam neki h 20ikán kapok még fizetést akkor megadom, de ez sem érdekelte őt, az az igazság hogy nagyon félek tőle, tudja hol dolgozm(szerencsére azt nem hogy hol lakom) és nem egyzser fenyegetett már meg. uj életet kzdtem, le szeretném már zárni ezt, tudom míg nem fizetem ki azt az összeget nem fog békén hagyni. de mit csináljak? nem tudom még megadni neki. jah és azt elfelejtettem mondani hogy mikor még eggyütt éltünk folyamatosan kb havonta az anyukájától kért mindig pénzt, és azt is be akarja rajtam hajtani hogy törlesszem havonta 30 -al,és majd ő odaadja anyukájának. ezzel zaklat állandóan. és hiába mondom neki hogy nem tudok fizetni, nem érti meg. és nagyon félek tőle. segítsetek, mit tanácsoltok, hogy ne rettegésben éljek :( köszi hogy végig olvastad.
2012. febr. 6. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha azzal fenyegetőzik hogy bevár itt/ott.. hívj rendőrt.. ha komoly a fenyegetés, és esélyét látod anank, hogy bánthat, akkor mihamarabb kérj valamilyen jellegű IZIKAI segítséget (=nem tanácsot)


16/F

2012. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*FIZIKAI
2012. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Uhh, há ez nagyon gáz. :S

Szerintem próbálj meg valakitől kölcsön kérni, hogy minél hamarabb lerázhasd ezt az idiótát. Aztán az illetőnek meg szépen visszafizeted majd fizukor.


Utána változtass telefonszámot, emailcímet. Szakíts meg vele minden kapcsolatot.

2012. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem tudok sajnos senkitől kölcsönkérni :s fizikai segítség??? pl?
2012. febr. 6. 16:52
 5/13 anonim ***** válasza:

Nincsenek "erős" ismerőseid?


Én azért elveretném (kit érdekel, hogy ez nem vezet sehova), biztos ami biztos alapon, csak hogy érezze, hogy közösségben van. :)

2012. febr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Pj0tr ***** válasza:

Most a zaklatós részétől eltekintve, amire nem találok szavakat.

Tisztázni kellett volna, hogy miből is fedezitek a közös albit. Mert ha pl ő kölcsönkérte az anyukájától a pénzt és a "te" részedet is fizette belőle és ezt most törleszteni kellene az anyukája fele akkor valahol jogos (függetlenül attól, hogy együtt vagytok-e vagy nem).

De mondhatod a banknak is pl, hogy nem tudsz fizetni ne zaklasson. Hidd el nem hatja meg őket. Lehet, hogy ők nem erőszakkal fenyegetnek meg, de pl elviszik a házat autót.


Félre ne érts nem fogom a pártját, mert amit csinál az csak a sértett büszkeség és szvsz, csak jobban megalázza magát ezzel a viselkedéssel. (Bár zárójelben megkérdezném, hogy 2,5 évet töltöttél vele! Nem tudtad, hogy milyen?)

2012. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de tudtam hogy milyen, d enem mertem elhagyni :(
2012. febr. 6. 17:14
 8/13 A kérdező kommentje:
vannak erős ismerőseim de nem mennék semmire
2012. febr. 6. 17:21
 9/13 anonim ***** válasza:

Amennyiben szerződésbe nem foglaltátok, hogy kinek milyen arányban kötelessége fizetni az albérletet meg a számlákat, jog szerint nem kérheti számon rajtad, ha egyébként már ki van fizetve - legalábbis tudtommal, más kérdés, hogy ez erkölcsi kérdés, hogy ki hogy fizet.


Szóval érdekelne, hogy papíron is kötelességed fizetni, vagy csak úgy megállapodtatok, mert bár tudom, hogy szándékodban áll a köteles részt kifizetni, nem követelőzhet.

A rendőrség pont semmit nem fog tenni, mert ők sehova nem mennek, amíg vér nem folyik, erről több ismerősöm számolt be - sajnos hiába hívták őket, csak vérfolyás után jöttek ki jó sokára - úgyhogy többet érsz vele, ha megkérsz egy keményebb férfi ismerőst (vagy sokat), hogy vágja gatyába a gyereket.

Amennyiben hagyod magad zsarolni, mind anyagilag, mind érzelmileg, nem fog leszállni rólad.

És legközelebb anyagi ügyekben foglald konkrét szerződésbe a fizetési részedet, mert akkor nem követelhetnek meg rajtad csak úgy akármit.

2012. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem nem. nincsen papíron semmi se, az se hogy mit kell fizessek, csak az albérleti szerződésen van azt hiszem hogy 2 en vettük ki a házat, de nem avgyok benne biztos. nekem van rendőr ismerősöm, de hát ő se tudott sok mindent mondani. rendőrök ilyenek.
2012. febr. 6. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!