Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért megutáltatom meg magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megutáltatom meg magam minden pasival?

Figyelt kérdés

Egyszerűen minden pasimmal eljátszom, hogy feszegetem a határokat, amíg végül szakítunk..de amikor egyedül vagyok mármint itthon vagy buszon stb. akkor meg lehülyézem magam, de ha talizok a pasival, elkezdtem megutáltatni magam..és ez így megy..utána meg szenvedek hogy milyen jó pasit "dobtam el"..:S de miért? mit csináljak? Olyan, mintha csak addig kéne a pasi amíg nem találkozunk, utána meg nem..nemértem magamat:S:(

18L


2012. febr. 6. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kaland vágyó vagy.majd egyszer rá jössz hogy mit csináltál.erre akkor fogol rá jönni amikor majd veled is ezt csinálják
2012. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én szivesen elválallak! Jó pasi vagyok!


79/F

2012. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
látom a nyelvtan tanárod sem bírt ;)
2012. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 asdface ***** válasza:
Sokat kell még tapasztalnod.
2012. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
megismernélek szívesen :)
2012. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Macs1209 ***** válasza:
Kezeltesd magad. Egy jó beszélgetés azzal, aki megért, az első lépés :) (Nem feltétlen dilidokira gondoltam).
2012. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Majd összefutsz te is(remélhetőleg) 1 pasival akibe te nagyon szerelmes leszel, ő meg úgy viselkedik mint te most,és szépen szénné fogja szívatni azt a kis beképzelt arcodat!! Akkor majd megtudod milyen a farok másik végén lenni.

36F

2012. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ÖÖö.. nem értem mi baj van a helyesírással.. 5ös voltam mindig belőle..na mindegy..

Egyébként valamit félreértettetek, nem a pasiknak fáj ez, hanem nekem.. Mert úgy játszom ezt el, hogy szépen beleszeretek az aktuális pasiba, aztán megútáltatom magam vele, ő szakít velem, én meg 2 hétig sírok..és nem értem hogy ha a szívem mélyén nem is akarok szakítani vele, akkor miért csinálom ezt.. amúgy igazán lehetne valaki aki visszafele ad pofont, hátha tanulok, de eddig nem találkoztam ilyennel..Pedig lehet tényleg az kéne.. Vagy csak szimplán buta vagyok..na mindegy nem is érdekel már:S

2012. febr. 6. 19:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem volt valami sérülésed kisgyerek korodban, elvesztettél valakit, akit szerettél, és tudat alatt óvod magad attól, hogy valaki ismét közel kerüljön, és így elveszíthesd. Önvédelem.
2012. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 B.angel ***** válasza:

Hát pedig nem írsz valami helyesen, de ez most mellékes, csak leírtam.

Az utolsónak tökéletesen igaza van, végre nem egy szemét válasz. Én is ilyen voltam egészen idáig, rengeteg embert veszítettem el (kit így,kit úgy), akit szerettem. Így olyanná váltam, mint te.

Mit csinálj? Csak annyit tudok tanácsolni, hogy mielőtt genyó lennél a másikkal, állítsd le magad és gondolkodj el, hogy kell-e az neked. És valószínűleg kifogsz egy normális pasit, akkor nem fogod vele azt csinálni! Majd meglátod!

Bízz magadban és másokban is. :)

2012. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!