Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
ha van barátom, és emellett a legjobb barétom gyakorolta rajtam a smárolást? Ez most megcsalásnak számít? mert téll csak barátok vagyunk, és neki meg van kiszemeltje, és még nem csokolozottm, és a randijuk elött gyakorolt rajtam...most ez megcsalás?
2012. febr. 6. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha te lány vagy, és fiúval smároltál akkor mindegy a szándék, szerintem megcsalás.
2012. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják azt, hogy próbáld elképzelni, hogy a barátod segít elsajátítani a smárolás technikáját egy "szigorúan csak barát"-nak. Zavarna?
2012. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ti tudjátok.
2012. febr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ha lebukom akkor ez egy jó mentség lesz. Csak gyakoroltam és kész :P XD Bár nem tudom ki hiszi el de felírtam hátha viccnek jó lesz szűkösebb napokra.
2012. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

és ha ez a "csakbarát" tovább jutna a "kiszemeltjével" akkor segítenél neki megmutatni, hogy kell a punciba tenni a fütyijét??


persze csak barátilag, hogy gyakoroljon...


nagy rib@nc vagy te is, ne tagadd...

2012. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Gondolj bele, hogy esne ha a barátod tenné ezt más lánnyal.. Vagy beszéld meg a barátoddal és ha ő engedi (amit kétlek) akkor hajrá. Amúgy hülyeség.
2012. febr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
legközelebb már a p.ina nyalást gyakorolja rajtad.de akkor már szádba is veheted a pö.csét.
2012. febr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 valasz88 ***** válasza:
100%
megcsalás. de fel sem foghatom, hogy hogyan smárolhattál valakivel, ha közben van barátod... komoly kapcsolatod lehet neked is...
2012. febr. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy ! Nagyon is!
2012. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!