Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak magas igényeim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak magas igényeim?

Figyelt kérdés

Az gond szerintetek, ha azért vannak nagyon magas igényeim a külsőt illetőleg, hogy az soha se legyen indok a kapcsolat esetleges tönkremenetelében? Magyarán, ha megfelel nekem külsőleg, akkor a többi már a belsőn múlik, de a tökéletes külső nélkül nem tudom elkezdeni.


Soha sem vernék át egy lányt, de zavar, hogy a magas elvárásaim miatt nem találok barátnőt, hogyan tudnám leszoktatni magamat erről, anélkül, hogy átverném a lányt és önmagam?


Igazából nem akarok változtatni, de muszáj, akaratlanul is kifogom a "nem hozzám illőt"


esetleg, ha rosszul tettem fel a kérdést, ti mit kérdeznétek tőlem? mert lehet, h nem látom magamban a probléma lényegét 21/F


2012. febr. 6. 22:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
85%
én azt kérdezném tőled, hogy jó pasi vagy-e. már külsőre és belsőre. mert ha nem, akkor hiába vannak magas igényeid, ha nem tudsz mit nyújtani... egy szép lánynak márpedig vannak igényei is.
2012. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
74%
így van , ha jól nézel ki , nem lehet gond igényes csajt találni , de ha nem akkor b*szhatod tesó
2012. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
85%

Jaj, hagyjad már magad kedves első!!!


Miért kéne leadnia a fiúknak az igényeiről, nyugodtan foglalkozz csak olyan lányokkal, akik neked tetszenek, téged vonzanak, különben csak hazudsz mind önmagadnak, mind annak a szegény lánynak.


Én is átfuttattam magamban, amit te, hogy az igényeim lennének az akadály, aztán be is próbálkoztam egy dagadt, csúnya, szemüveges lánynál és képzeld még ő koptatott le!!


Míg szép lányok nagyon is kedvesek voltak velem és adtak esélyt is nekem, ezért mondom, nem kell leadni senkinek sem az igényeit, egyébként meg leeht, hogy nem is vagy te csúnya pasi csak a sok szemét ember elhitette veled, ahogy velem is tették, ma már tudom, hogy jobb pasi vagyok, de még mindig annyira bennem van a múlt sok sérelme, hogy most sem tudom elhinni, hogy szép barátnőt érdemlek, így aztán hiába fordulnak meg az utcán utánam a lányok, nem merek lépni, mert csak illúzióként élem meg az egészet, mert ugye kinek is tetszhet egy olyan fiú, mint én.

2012. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, és pont ezért kérdeztem, tud-e nyújtani valamit cserébe. ha igen, akkor semmi gond, nyilván a felsőbb kategóriás lányok kevesebben vannak, ezért nehezebb is megtalálni őket. viszont ha ilyen 24/7 gép előtt kockuló, önbizalomhiányos, ambíciók nélküli szerencsétlen (tényleg nem feltételezem, ne sértődj meg, kedves kérdező, én kérdezem), akkor valamit magán is kéne fejleszteni, hogy jó csajokat szedhessen össze.
2012. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
68%

Figyi, én lány vagyok, de ugyanúgy vagyok, mint te.

Csak a legjobb pasikat akarom, és általában meg is kapom őket. Nem vagyok természetesen tökéletes, átlagosnak mondanám magam, csinosan öltözök, kedves vagyok, foglalkozom a külsőmmel, de az sem jelent problémát, ha egy pasi előtt minimál sminkkel kell megjelennem. De azért szeretem magam 'kinyalni' (ne gondoljatok rosszra!) randi előtt, mert a lényeg az, hogy jól nézzek ki, és pozitív benyomást keltsek.

Sok hibám van (külsőleg), de igazából nem szeretnék 'tökéletes' lenni, az már úgy unalmas lenne.


Tehát az én válaszolom: ne add lejjebb, mindig lehet találni olyat. Már csak magamból kiindulva.

2012. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
29%

Én is ugyanígy voltam. Irreálisan nagy igényeim voltak, ami a külsőt illeti. Lehettek volna barátnőim, de kivétel nélkül az összeset visszautasítottam. Csak egy szemlélet: nálam az 5-ös, 6-os csajok próbálkoztak, miközben én 8-as alá nem adtam. 20 évesen rá kellett jönnöm, hogy max csak ha fizetek érte, akkor fogok dugni. Aztán lejjebb nyomtam a lécet. Elkezdtem 5-ös 6-os csajokkal randizgatni, majd az egyik végre beadta a derekát és megtudtam dugni. Utána szép lassan haladtam felfele a létrán. A mai napig megvannak ezek az igényeim, de tuti hogy nem utasítok vissza egy 5-ös csajt sem. Tapasztalatszerzésre és tárkiürítésre tökéletes. Közben arra is rájöttem, hogy most még túl nárcisztikus vagyok ahhoz, hogy kapcsolatom legyen, pláne nem egy 6-os csajjal. Igazából jelenleg kúrvára nincs szükségem barátnőre. Szexpartnerből meg szinte mindig akad. E téren király világban élünk ;) Így jó! Minden agyban dől el! Ha elszánod magad, akkor nem lesznek gondok, de tényleg sok akaraterő kell hozzá! Hidd el, nem a levegőbe beszélek! Vidd lejjebb a mércét és sínen leszel!


22/F

2012. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:

Nehéz lenne megmondani, hogy jó pasi vagyok-e kívülről, de ha valaki szeretne képet, végül is küldhetek, de röviden: szerintem ápolt vagyok, megválogatom az öltözékem, nem vagyok kövér, még csak mackós se (176cm/70kg), járok sportolni, de nem vagyok kigyúrt, a fejemet nem tudom lecserélni, de nem is akarnám, de azt hiába írnám körül :), külsőről így ennyit tudnék mondani.


Belsőre jófiúnak tartom magam, romantikus típus, zenélek, bár ezt nem használom fel az ismerkedésnél, inkább ilyen rejtett értéknek tartom annak aki magam miatt megismer, meg nem is azért csinálom, de te belső alatt gondolom azt érted, hogy magabiztos vagyok-e, vicces stb, ami a lányoknál számít, hát magabiztosnak nem mondanám magam, más téren az vagyok, csak itt zavar a tény, hogy ha odamegyek egy lányhoz akkor igazából mindketten tudjuk, hogy mit akarok, de addig nincs súlya ameddig ki nem mondom konkrétan, inkább vagyok egyenes, mint az a játszadozós fajta, és ettől lehet egyből "pajzsot" vonnak maguk köré a lányok. Mindig úgy vélekedtem erről, hogy ha csaj lennék, akkor sokkal jobban zavarna az, hogy átlátszó indokokkal jönnek oda, holott tudom mit akarnak, mint hogy megmondanák a frankót, persze nem végletekbe esve.

2012. febr. 6. 23:50
 8/72 anonim ***** válasza:
72%

tetszenek ezek a válaszok! sajnos velem is az a baj, hogy ku*vára igényes vagyok...nem vagyok metrós, nem járok szoliba meg ilyenek, de mégis adok magamra, és elvárom, h a csajom is hasonló legyen...tehát ne cicababa, de nézzen ki nagyon jól. nem sok csajjal ismerkedtem, így csak 19 évesen tudtam elveszíteni, de legalább jó volt!

-sajnos nagyon nehéz rátalálni az igazira, akivel hosszabb távra is el tudnám képzelni az életemet

2012. febr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:
...nem vagyok metrós, nem járok szoliba meg ilyenek, de mégis adok magamra, és elvárom, h a csajom is hasonló legyen...-ezt mint ha csak én mondtam volna.
2012. febr. 7. 00:06
 10/72 anonim ***** válasza:
engem érdekelne egy kép rólad, kérdező. 23/L
2012. febr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!