Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak magas igényeim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak magas igényeim?

Figyelt kérdés

Az gond szerintetek, ha azért vannak nagyon magas igényeim a külsőt illetőleg, hogy az soha se legyen indok a kapcsolat esetleges tönkremenetelében? Magyarán, ha megfelel nekem külsőleg, akkor a többi már a belsőn múlik, de a tökéletes külső nélkül nem tudom elkezdeni.


Soha sem vernék át egy lányt, de zavar, hogy a magas elvárásaim miatt nem találok barátnőt, hogyan tudnám leszoktatni magamat erről, anélkül, hogy átverném a lányt és önmagam?


Igazából nem akarok változtatni, de muszáj, akaratlanul is kifogom a "nem hozzám illőt"


esetleg, ha rosszul tettem fel a kérdést, ti mit kérdeznétek tőlem? mert lehet, h nem látom magamban a probléma lényegét 21/F


2012. febr. 6. 22:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
nekem is volnál szíves küldeni egyet?:)
2012. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 A kérdező kommentje:
akiknek küldtem (mindenkinek aki kérte) igazán megtisztelhetne azzal, hogy valamit ír rá, nem bunkóságból írom, de nem a hobbim, hogy ismeretlen embereknek küldözgetem a képeim, tisztelet a kivételnek, első sorban azokra célzok, akiknek már egy ideje elküldtem
2012. febr. 23. 22:20
 23/72 anonim ***** válasza:
47%

"soha nem vernék át egy lányt"

kb ezzel ki is száltál a játszmából.

a külső meg abszolút változhat.

én már jártam úgy,hogy felcsíptem egy 171/56 kilós bomba nőt,együtt voltam vele 1.5 évet és majdnem 70 kiló lett,uh léptem is a sunyiba.

2012. márc. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
88%

azta rohad t büdös kur,va életbe!!!!!!!!!!!!!

Ez aztán a probléma hogy csak hibátlan nő kell. hát szedj fel egy nőt. és rájössz h nem a külső számít elég ha picit tetszik és kész tökéletes nő nincs!!!

max több smink.

Én is ilyen voltam kb. 15éves koromig azt hittem h hülye nyomi vagyok és h egy olyan nő aki nekem tetszik és tökéletes szépség az szóba se áll velem. de amikor ráébredsz a valóságra h nem ez nem így van sót még helyesnek is találtak a csajok. és tudsz értelmesen kommunikálni velük akkor megfordul a világ körülötted.

Akkor már nem keresed a tökéletes szépséget mert elkezded felismerni azt, hogy aki eddig tökéletes szépség volt az sem az csak az elérhetetlenség miatt látod annak!

És a legszebb nőt is simán felszedheted ha jó a dumád és tényleg rendes vagy stb stb.

Ha azonban nálad nem ez a gond. akkor meg egyszerűen csak találnod kéne egy értelmes lányt nem pedig egy külső vázat az üresség körül. és szerintem akkor te is rájönnél h a szépség nem minden.

Amúgy egy kevésbé szép lány is lehet gyönyörű csak várj majd beindul a lamantin efektus. amikor a lamantin-ból az idő és a hozzá füzödő jó emlékek sellőt varázsolnak a szemedben.

2012. márc. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
Bocs azt kihagytam, hogy 23éves férfi vagyok aki 3 éve boldog párkapcsolatban él egy tényleg gyönyörű nővel. és h honnan tudom h tényleg az. mert jó az izlésem. és mert még senki nem mondta h te úr isten hogy néz ez ki.
2012. márc. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
97%

Érdekes volt végigolvasni a válaszokat.

Kedves "gyerekek", csak azt nem tudjátok még, hogy amikor majd felnőtt kapcsolatotok lesz - értsd: szerelmen, tiszteleten, összetartozáson és más hasonló butaságokon alapuló kapcsolat - ott fogjátok a legkevésbé számolgatni, hogy milyen skálán hányas szintet üt meg a másik külseje. Na, ha idáig eljuttok, elmondhatjátok magatokról, hogy felnőttetek. Addig meg jó játszadozást!

2012. márc. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
mutass egy csajt aki neked 10es vagy 9es és megmondom a választ!
2012. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 lila nyuszi ***** válasza:

Érdekelne, hogy mi lenne a "hozzád illő"? Mutass egy képet. Lenne mit rajtam javítani, de sokan csinosnak gondolnak.


20/N

2012. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 A kérdező kommentje:

nem tudnék mutatni, anélkül, hogy visszaéljek hétköznapi lány ismerőseim képével, ezért nem fogok, am is nagy lenne a szórás, mert nincs zsánerem


annyi számít, legyen vékony, és szép legyen az arca számomra, fenék, mell egyáltalán nem döntő tényező


de a fő kérdés az, hogy tudok-e valahogy változni, anélkül, hogy átverném magam? :/

2012. márc. 28. 22:41
 30/72 anonim ***** válasza:
sok vékony szép arcú lány van próbálkozz a nálad jóval fiatalabb lányoknál, úgy nagyobb sikered lesz
2012. márc. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!