Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak magas igényeim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak magas igényeim?

Figyelt kérdés

Az gond szerintetek, ha azért vannak nagyon magas igényeim a külsőt illetőleg, hogy az soha se legyen indok a kapcsolat esetleges tönkremenetelében? Magyarán, ha megfelel nekem külsőleg, akkor a többi már a belsőn múlik, de a tökéletes külső nélkül nem tudom elkezdeni.


Soha sem vernék át egy lányt, de zavar, hogy a magas elvárásaim miatt nem találok barátnőt, hogyan tudnám leszoktatni magamat erről, anélkül, hogy átverném a lányt és önmagam?


Igazából nem akarok változtatni, de muszáj, akaratlanul is kifogom a "nem hozzám illőt"


esetleg, ha rosszul tettem fel a kérdést, ti mit kérdeznétek tőlem? mert lehet, h nem látom magamban a probléma lényegét 21/F


2012. febr. 6. 22:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:

,,Ne hagyd, hogy a külsőd miatt romoljon az önértékelésed"


Ezt meg egy 16 éves mondja...

Csak ne lepődj meg azon, ha a 20 év feletti nők pontosan azért koptatnak le, mert nem vagy kigyúrt, vagy mackós.

2012. júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:

wááá!!!!


én is még mindig küzdök magammal...most per pillanat akad 2 lány is, akivel randizhatnék*, de egyszerűen nem vonzódom hozzájuk....


*

2012. júl. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
*meghúzhatnám őket
2012. júl. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 A kérdező kommentje:
átverheted magad, és lehet, ha átesel rajta több sikered lesz más lányoknál, de nehéz döntés, velük is kib@szás, kivétel, ha nekik nem baj o.O
2012. júl. 20. 21:07
 55/72 anonim válasza:
0%
ha jó csajt akarsz felszedni a kondi és a szoli kötelező!
2012. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.
2012. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
francot kötelező a kondi és a szoli.. Vannak nagyon szép lányok akiknek pont ez a stílus nem jön be.. a férfiak jelentős részének nem a szőke szilikonmellű plázacica az ideál.
2012. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 A kérdező kommentje:
egyetértek
2012. aug. 13. 22:46
 59/72 anonim ***** válasza:
Sikerült már barátnőt találni?
2012. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 A kérdező kommentje:
nem :)
2012. aug. 21. 14:31
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!