Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éljem túl? 2 évet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl? 2 évet voltunk együtt, de "kiakarja élni magát"

Figyelt kérdés
2 évet voltunk együtt a barátommal,vasárnap szakított velem ...olyan címszó alatt,hogy ő még "kiakarja élni magát",de majd egyszer úgyis én leszek a felesége...aztán hétfő délelőtt felhívott,hogy ő mégsem úgy gondolt tegnap, beszéljünk a jövőnkről...este felhívott és azt mondta, még se megy velem neki...még élni akar...vasárnap óta minden másodpercem egy küzdelem...remegek,összeszorul a gyomrom,sírógörcseim vannak és pánikrohamaim...nekem Ő volt az életem...hogyan éljek tovább?
2012. febr. 7. 08:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
HÁNY ÉVES VAGY? Enélkül nem igen lehet tanácsot adni!
2012. febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. Tudom,persze,fiatal vagyok...de amúgy nem hinném, hogy a kora alapján lehetne egy embert megítélni. Amúgy a volt barátom 29 éves. Tudjátok elkeserítő...mégis hány éves pasival kéne együtt lennem,hogy ne ezt halljam,hogy ő még "ki akarja élni magát"?...Azt érzem,hogy nem fogok még egy ilyen embert találni,aki úgy szeretett ahogy vagyok...Tudom,tovább kell lépni..de iszonyatosan nehéz új értelmet és célt találnom az életemnek...Ha van itt olyan pasi aki ugyanezt csinálta és elmondaná,hogy mi és hogyan..talán könnyebb lenne..talán
2012. febr. 7. 13:42
 13/16 A kérdező kommentje:
és köszönöm mindenkinek aki írt!!
2012. febr. 7. 13:42
 14/16 anonim válasza:
Lehet, hogy így akarja a tudtodra adni, hogy már nem kellesz neki.Nehéz dolog! Szedd össze magad és hagyd a francba! Tényleg fiatal vagy. Minden ujjadra fog jutni, ha akarod...
2012. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Zitka ***** válasza:

Komolyan, mintha csak én írtam volna ezt :O

Csak az a különbség, hogy én lassan 4 éve vagyok együtt a barátommal, és ugyanezt csinálta velem a hétvégén. Azt mondta, hogy engem szeret a világon a legjobban, meg, hogy majd egyszer én leszek a felesége, de szeretne más lányokkal ismerkedni, és ki szeretné élni magát. Aztán meg azt mondta, a legjobb lenne, ha szünetet tartanánk...aminek szerintem nincs értelme. Ha mással szeretne lenni akkor menjen, de én már nem fogadnám vissza ezek után.

Teljesen megértelek téged, én is nagyon szarul érzem magam emiatt, rengeteget sírtam. Nagyon nehéz így, de idővel talán jobb lesz majd. Kitartás!


22/N

2012. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Velem 3 hónapja történt hasonló, de még mindig olyan frissnek érzem.. 1 évet voltunk együtt, és azért szakított, mert úgy érezte, még élnie kell, ismerkedni, nem bírta elviselni a kötöttséget..Közben végigbőgte a szakítást (Ő, aki soha nem sírt, aki mindig próbálta erősnek mutatni magát), elmondta, hogy nagyon szeret, és nem tudja, hogy fogja kibírni nélkülem, de ez nem fog menni jelenleg. Mondtam neki, ha már így döntött, akkor tényleg tegye azt, amire vágyik, csajozzon, szerezzen tapasztalatokat, ha ez kell ahhoz, hogy lenyugodjon. Mire az volt a válasz, hogy szerinte ez még sokáig nem fog menni, mert rengeteg idő kell hozzá, hogy túl tudjon lépni. Most komolyan..ki érti meg ezt a gondolkodást? Arra hivatkozva szakít, hogy kalandozásra vágyik, aztán amikor felhozom, hogy akkor tegye, azt feleli, hogy nem fog menni..(és elhiszem, hogy ez nem csak duma). Tudom, mennyire fáj…de erőszakkal nem tarthatod magad mellett, el kell fogadnod a döntését. Én hiszek abban, hogyha tényleg úgy van, ahogy érzem (hogy lesz még közös jövőnk), akkor ez ellen nem tehetünk semmit, mert előbb-utóbb, ha eljött az ideje, úgyis számunkra megfelelően alakulnak a körülmények. Addig viszont a saját utunkat kell járni, tanulni, fejlődni, hogy teljesebb emberként kerülhessünk újra egymás mellé. Nehéz hinni ebben, és közben nem beleesni egy hatalmas önáltatás-csapdába, nehéz megtalálni az egyensúlyt..Hiszek abban, hogy az ilyen kapcsolatok nem feltétlenül érnek végérvényesen véget, hogy lehet még bennük lehetőség. Csak ne kapaszkodj ebbe, éld az életed, és így vagy úgy, de minden rendeződni fog, csak fogadd el, hogy ennek most így kellett lennie.
2012. febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!