Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ekkora felhajtás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ekkora felhajtás a Valentin nap körül?

Figyelt kérdés

mindenkitől azt hallom hogy úristen Valentin nap mit vegyek stb.


kezdem magam hülyén érezni hogy én csak 2-3 szál rózsát veszek barátnőmnek meg 1 kis levelet kap .

Szerintem nem csak ilyenkor kellene virágot venni a párunknak de lehet nekem van hülye felfogásom


2012. febr. 8. 12:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
neeem,én is így vagyok velee.. OLyan hülyeség,az csak egy nap,olyan mint a többi. Az pont jó ajándék amit te teveztéél ;)
2012. febr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nincs hülye felfogásod... de valentint akkor kellett volna kilökni a 10.ről, amikor ezt kitalálta... Nincs annál szebb dolog, ha két ember szereti egymást, de nem értem!!! Ezt az érzést, miért csak az év egyetlen napján kellene jobban kimutatni??? Mi van akkor, ha én március 14.-én veszek a barátomnak egy macit? Akkor se fog rám hülyén nézni, mert ő is tudja, hogy a valentin nap hülyeség, és a szerelmet bármikor ki lehet mutatni.
2012. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ámerikái találmány, oszt ott megy a hisztéria körülötte. Tizenéves koromig itt nem is volt ilyesmi, aztán mégis éltünk valahogy.
2012. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Azért, mert az amerikaik seggét nyaljuk jó mélyen :(

Én sosem veszek ilyenkor semmit, mivel amúgy is meg szoktam emlékezni néha néha virággal, csokival, mikor mi jut az eszembe. Nem kell jhozzá Valentin nap

2012. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
én megbeszéltem barátnőmmel hogy nekem ne vegyen semmit süssön nekem 1 jó sütit aztán le van tudva :D sokkal jobban értékelem mintha venne valamit mert azt szívből csinálja sőt ha segitek neki akkor még katasztrófa filmet is lehet forgatni a konyhában xD
2012. febr. 8. 12:41
 6/15 anonim ***** válasza:
tegnap kaptam egy doboz raffaello-t a barátomtól. juuuuuuuuuuj, akkor biztos tegnap volt valentin nap! ennyit erről... :D
2012. febr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
látod a barátod előre hozta :D
2012. febr. 8. 12:42
 8/15 anonim ***** válasza:

hátigen.. az ilyen emberektől szoktam megkérdezni, hogy milesz az év többi 364 napjával ?!

ne érezd magad hülyén! sőt.. örülni fog neki.mert hisz tudod: Pénzért nem lehet boldogságot venni :)

2012. febr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A Valentin nap hülyeség. A legundorítóbb "ünnep" az évben. Ha szeretsz valakit, akkor az év minden napján teszed, nem csak ezen az elb*szott napon.
2012. febr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

12:38-as: "... de valentint akkor kellett volna kilökni a 10.ről, amikor ezt kitalálta..."


Ennyire nem lehetsz hülye, ezt NEM VALENTIN találta ki, mert az egynévnap csak! Eredetileg nem is amerikai találmány, hanem kelta ünnep volt, hasonló, mint az anyáknapja, de akkoriban még semmi olyan háttere nem volt, hogy VENNI KELL valanit, hanem csak kifejezték, hogy együtt vannak a párok.

Aztán átkerült Amerikába és az ottani üzletemberek meglovagolák az ötletet, hogy CSAK ajándékkal lehet az érzéseketkimutatni.


A kérdésre: az természetes, hogy egy jó kapcsolatban NEM CSAK ilyenkor vesznek a másiknak valami apróságot, de ez ugyanaz, hogy ha valakinek születésnapja van, akkor is adsz neki valamit, de nem csak ez az egy nap, amikor szereted az illetöt.

Az, hogy te "csak" pár szál virágot veszel, az a normális, mert csak gesztus jellegü ajándék az, ami értelmes embereknél belefér. Aki szereti a párját, az máskor is vesz virágot vagy valami apróságot neki, aki csak ilyenkor teszi, azzal elég nagy a baj. A nagy, magamutogató ajándékok legtöbbször az érzelmek hiányát akarják leplezni.

2012. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!