Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az normális, hogy 1 hónap múlva leszek 16 a barátom pedig 22 éves? (a legjobb barátnőm bátyja)

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 15:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
mármint a barátom a legjobb barátnőm bátyja
2009. jún. 2. 15:47
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Még úgy jobb is lenne ha a pasi 20 lenne..de ha 22 az se baj =) Ha szeretitek egymást minda2-en akkor szerintem nem a kor számít! :D
2009. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Miert ne lenne normalis?

Csak legy resen ne akajon kihasznalni :))

2009. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
áh em olyan aki csak a szexre megy szeirntem én jbban szeretném mint ahogy azt ő gondolja XDXD deköszi a komikat puszi
2009. jún. 2. 15:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz egyáltalán csak tényleg légy résen mert az ilyen idős pasik csak szexet akarnak a 16 évesektől.Nem mutat be a barátainak és a szülei előtt is próbálja titkolni.Ha ezeket észleled akkor ne késlekedj rúgd ki!
2009. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 SzSzili ***** válasza:
22 leszek két hét múlva és a barátnőm decemberben múlt 16. Teljesen jól működő kapcsolatunk van. Szerintem ebben nincs semmi, csak a barátod egy kicsit később érő mint én és te meg egy kicsit korábban mint a barátnőm.
2009. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jah az lehet :) elég érett vagyok a kroomhoz képest ami néha eléggé zavar dehát ez van...
2009. jún. 2. 15:59
 8/12 A kérdező kommentje:
jahm és mivel a legjobb barátnőm bátty ahogy írtam már 12 éve ismerem a szüleit :D és nagyon szeretnek nyáron 2 hónapig hozzájuk költözök mivel nem laknak tőlem valami közel magyarán 300 kilóméterre.. lehet hogy ezért kívánom ennyire őt??? mert olyan messze van??
2009. jún. 2. 16:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond ha szeretitek egymást...!

Mennyi időnként szoktatok találkozni?(mivel 300km-re laktok egymástól,gondolom hetente?!)

2009. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát nem igazából 1 pár napja jöttünk össze amikor ott aludtam náluk és elmentünk szórakozni .. de nagyon rédóta ismerem és bízok benne ... amúgy 2 hét múlva látom újra utána megint két hét múlva de akkor 2 hónapig náluk fogok lakni..
2009. jún. 2. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!