Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, fiúk, amiket 'nem engedtek' meg a barátnőtöknek, amit nem szívesen viseltek el ha úgy viselkedik? Mikre mondjátok azt, hogy inkább ne, mikor szóltok rájuk?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl egyedül bulizás, vagy ahogy buliban viselkedik, ivás/cigi, ruha, teljesen hétköznapi dolgok..

Kíváncsi vagyok hogy az én barátom 'túl szigorú'-e hozzátok képest.

18lány


2012. febr. 10. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
rácsapok a kezére ha túrja az orrát
2012. febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt nehéz ám meghatározni. Az egyedül bulizás nem hiszem, hogy probléma lenne ha tud kultúráltan bulizni. Ami annyit jelent, hogy nem áll le flörtölni senkivel... Meg nem mászik senki nyakába, szájába, farkára.

Ivászat sem igazán zavar. Egy szintig. Az hogy minden hétvégén mondjuk hulla részegen, négykézláb vagy azt emgközelítő módon térjen haza a buliból, nem tűrném.

Ihat, szórakozhat csak legalább féljózan legyen mire hazaér...

Cigi nem zavar, mert én is dohányzom.


Ruha... Hát a feszes nőies ruhákat nagyon bírom, de kicsit zavarba ejtő lenne, ha mindenhova ilyeneket venne fel. Egy buliban vagy akármilyen szórakozó tevékenység közben, esetleg otthon hálószobában nem zavar a csöppett ribis ruha, de azért egy szürke hétköznap inkább olyan sportosan öltözködjön :) Vagy átlagosan vagy tökömtudja...


Viselkedésről meg... Hát alapból nem kezdenék bunkó csajjal. A kedvesség, empatikusság mindenek felett áll. Nem bánom, ha alkalmanként vagy sűrűbben hisztériázik, de azért le lehessen állítani :D


Most így hirtelen ennyi jutott eszembe...



21F

2012. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, remélem nem baj h én is leírom a tapasztalataimat a barátommal kapcsolatban.:) Egyedül nem igazán bulizok, de volt már rá példa és nem csinált belőle botrányt. Viszont van egy srác aki szerintem szerelmes belém, na rá elég féltékeny, bár nem mondja, nem veszi jó néven ha vele vagyok, amit szintén nem mond csak a reakcióiból látom: "ne hallgass rá, hülyeségeket beszél" meg ilyenek:)

Bulizni általában együtt megyünk,az ő baráti körével, és mivel ő nem szeret táncolni, a távolból szemmel tart amíg én táncolok, és volt olyanra is példa, h idegen srácok jöttek hozzám tánc közben, na akkor jött a barátom és lerázta őket még mielőtt egy szót is szóltak volna hozzám:) Ez szerintem alap dolog volt, én nem vettem tolakodásnak h megvédett:):) Ivásban nem korlátoz le egyáltalán, én ritkán iszok, és ha úgy sikerül h becsicsizek, azt mondja aranyos vagyok úgyhogy ezzel sincs semmi extra:)

Miért, milyen a te barátod?

21L

2012. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk ha gáz van vagy nem bírja befogni vagy túl hülyeséget mond, vagy esetleg ingerült vagy nekiáll esetleg és felemeli a hangját ami nagyon ritkán van, akkor elkezdem csókolgatni puszilgatni ...ha meg otthon vagyunk akkor meg szexel elhallgattatom! :)
2012. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nálunk nincs ilyen!! azt csinálok amit akarok... tudom, hogy nagyon szeret, de bízik bennem. abszolút nem féltékeny típus, nem mintha lenne miért annak lennie. ma megyek bulizni és mondtam neki, hogy jöjjön el. mondta hogy menjek nyugodtan csak a barátaimmal (volt osztálytársak, fiúk is)

inni általában együtt szoktunk, mondjuk dohányzok és ennek annyira nem örül, mindig mondja h csúnya lesz a bőröm... de nem szól bele. az meg, hogy milyen ruhába vagyok?? az az én dolgom. miért is szólhatna bele? max ha nem tetszik neki, akkor nem húznám fel.

ne engedd, hogy szabályozzon!

19L

2012. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Macskajós ***** válasza:
Nekem egy volt kapcsolatomban történt meg, hogy a fiú megtiltotta, hogy énekeljek, mert zavarta a hangom. Egyáltalán nincs rossz hangom, megjegyezném nem ez volt az oka. Továbbá szóvá tette, ha egy csoportos beszélgetés esetén túl sokáig nézem a beszélő partnerem. (Most őszintén, ha ő beszél, kire nézzek?) Ez igen szélsőséges viselkedés, de tapasztalatnak ez is jó.
2012. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!