Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erasmus Cipruson? Lányok vélemények? Görög pasik milyenek? Van esély ott egy komoly kapcsolat kialakítására?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 16:15
 1/2 Macs1209 ***** válasza:

Bár pasi vagyok, van ismerettségemben olyan nő (26 körüli),

aki görög pasival kezdett, és bár komolynak indult, de

a srác görög mentalitása miatt ellaposodott sexkapcsolat-

tá..

Amiket a csajtól hallottam, nem kell velük kisérletezni..

2012. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj, en felgorog vagyok, ennelfogva van illetve mar csak volt egy gorog apam. Ne akard tudni miket csinalt anyammal. Termeszetesen nem mind ilyen, de a gorog nep meg mindig sokban kulonbozik a magyaroktol, meg hat a nyugaton megszokottol. Komoly kapcsolatra van esely, miert is ne lenne, de te ott nokent, plane kulfoldi nokent, alarendelt leszel, az fix. Hogy mast ne emlitsek, cipruson rengeteg olyan kavezo van, ahova te be se teheted a labad, mert kiraknak. Ennek fenyeben dontsd el, es ha engem kerdezel, erasmus programra, ne a pasik miatt menjel.
2012. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!