Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ezzel a pasival?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a pasival? Srácok nektek mi van ilyenkor a fejetekben? Csajok válaszára is kíváncsi vagyok! (mert nem egyformán van a férfi-női agy bekötve )

Figyelt kérdés

Van egy srác, 1 hónapja kerülgetjük/kerülgettük egymást, minden klappolt köztünk.Csókon kívül nem volt más! Kiléptem az előző kapcsolatomból (nem miatta), ő is megtette de aztán visszatáncolt (azt állítja sajnálatból)!Nem keressük egymást, de ha összefutunk, izzik köztünk a levegő, és azt mondogatja én járok a fejében!Tudom mondani mindent lehet, akkor meg mért nem lép??!!Így eléggé hitelét veszti a dolog! Vagy most szórakozik velem?!

Kérdésemre, hogy: úgy érzed rosszul döntöttél?- válasza:hát nem tudom! Szereted?- nem tudom!

Én meg már azt nem tudom, hogy kellene egy ilyen pasi, aki határozatlan és nem tud kiállni a döntése mellett!(nem ilyennek ismertem meg, épp ellenkezőleg!)

Valamelyest meg akarom érteni! Bár nem mindegy, hogy nem akar, vagy nem tud kilépni a kapcsolatból!


2012. febr. 15. 03:28
 1/9 Macs1209 ***** válasza:

Sajnálat.. Ez az, ami miatt nem maradnék egy kapcsolatban.

Mit sajnál rajta, illetve kin? A kérdésekre a "nem tudom"

válasz nem igaz, inkább nem akarja elmondani, nem akar ő-

szintén beszélni arról, hogy mi folyik benne..


31F

2012. febr. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szórakozik veled!
2012. febr. 15. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Niccol válasza:
Én semmiképp se jönnék össze egy határozatlan pasival. A szemembe nem férfi az aki nemtudja mit akar
2012. febr. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ilyen tuti nincs.

A "nem tudom" az valójában a ki nem mondott dolgok negatív oldala, azaz nem meri megmondani, amit érez(esetleg a másik lány iránt). Mondani bármit lehet, de a tettek árulkodnak róla.

Nem akarom elvenni a kedved, ahogy azt sem, hogy rosszul érezd magad, de én hagynám a helyedben.

2012. febr. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Macs1209 ***** válasza:

#4: Nem feltétlen. Vannak nálam is olyan dolgok, amire azt

mondom, hogy "nem tudom", de utána bőven kifejtem, sok

mondat alatt, hogy mi az, amit nem tudok, és megpróbálom

körülírni.. vagyis a részleteket, ha az egész nem áll

össze.

2012. febr. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy mentsége lehet, ha az elözö kapcsolata is nagyon uj volt, nemrég jöttek össze. Nekem nagyon gáz volt, amikor összejöttem egy lánnyal,ö belémszeretett, nekem nem igazán jött be ahogy megismertük egymást,és meg kellettt neki mondanom hogy bocs, tévedtem, találtam közben jobbat...


35/F

2012. febr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én sem lennék együtt vkivel sajnálatból, ahogy azt sem szeretném ha vki csak azért lenne velem! (ennél többre tartom magam)

7 hónapja van a csajjal! Még eleinte kérdeztem, hogy mért sajnálod???> nyomorék? vagy a halálán van?

Amit akkor elmondott: nem szereti, nem boldog,a csaj tökre bele van zúgva (meg ő vette el a szüzességét), a szüleivel is jóban van, most felvételizik és nem akarja a csajt lelkileg tönkretenni és lenni a világ legszemetebb pasija!Ez mind kedves, de akkor ezek szerint soha nem fog vele szakítani?!

"nem tudom" < igaz hogy esetlegesen nem akar őszinte lenni, azaz hogy mit érez a másik csaj iránt!(ő beszélt nekem őszinteségről, erre pont ő nem tud az lenni??!!)

Ha ezt a "játékot" így folytatja, érdektelenné, értéktelenné fog válni a szemembe!Eddig normális voltam vele, de egy idő után (hogy csak a szája jár) megunja az ember és ki fogom osztani!


Köszönöm a válaszokat, mindenkié hasznos volt!

2012. febr. 15. 08:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba, hanyagold az ipsét, majd találsz mást.


Az ilyenektől csak egyszer kérdeznék mert nincs időm hülyékre. Szerintem neked se.

2012. febr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hű de idegesítő ez a sok felkiáltó jel:)
2012. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!