Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki nagyon tetszik nekem, de nem nagyon merek hozzászólni, kezdeményezni nála. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

az a baj, hogyha hozzá is szólnék félek, hogy hirtelen nem tudnék mit kitalálni és leállna a beszélgetés...de egyébként se nagyon van ötletem, hogy mit mondjak neki :S


akinek van tapasztalata ilyen téren annak megköszönném ha adna pár tanácsot vagy ötletet, hogy mégis mit mondjak neki mert szerintem kicsit szerelmes is vagyok belé és elég szar érzés így, hogy azt sem tudom mit csináljak, mióta ez van állandóan rossz hangulatban vagyok ez miatt, de mégse merek hozzászólni meg nem is tudnám mit mondjak


2012. febr. 15. 16:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
hány éves vagy?
2012. febr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát erre nagyon egyszerű dolgot tudok neked mondani... hogy merj hozzá szólni! hidd le hogy ennyin múlik. nagyon görcsösen fogod fel, mintha az életed múlna rajta... pedig ez csak egy lány! se több se kevesebb. egyáltalán nem biztos hogy össze jöttök, nem kell vele leélned az egész életedet! Hogy mi mondj neki? ezen sem kell sokat agyalni. minden csak addig tűnik nehéznek amíg meg nem próbálod egyszer és utána már rájössz hogy nem nehéz, és élvezni fogod. bőven elég annyival oda menni hozzá, hogy mi ujság, hogy vagy? de ha neked ez túl általános, akkor találj ki valamit, ami éppen adódik a szituációból. viszont a leghatásosabb az lenne ha teljesen őszinte lennél vele! menj oda, mond meg neki h aranyos lánynak tűnik, és szeretnél vele kicsit beszélgetni , hogy megismerhesd kicsit. hidd el, díjazni fogja az őszinteséget :)
2012. febr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
szerintem (én lány vagyok) engem nem zavarna ha kicsit zavarba jönnél, inkább csak arra következtetnék, hogy tetszek neked. Fogd fel így, és amúgy sem kell nagy téma egy hosszú beszélgetéshez sem. ha tényleg nincs ötleted, kérdezd meg az egyik barátnőjét.
2012. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

kössz a válaszokat

1.:17

2.:az a baj, hogy nem csak egy lány mert - én legalábbis most úgy érzem -szerelmes vagyok belé és épp e miatt talán mégjobban félek a visszautasítástól :(

3.:én úgy tudom, hogy a legtöbb lánynak ez pont nem nagyon jön be ha zavarba van a fiú hanem határozottnak kéne lenni, de az meg úgy elég nehéz, hogyha azt se tudom mit akarok mondani :)

2012. febr. 15. 17:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt már barátnőd? Ez a lány,aki tetszik,osztálytársad?
2012. febr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
volt már barátnőm és nem osztálytársam csak egy suliba járunk
2012. febr. 25. 13:46
 7/11 anonim ***** válasza:
ÉS az előző barátnődnél hogyan kezdeményeztél?
2012. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
úgy hogy őt már valamennyire ismertem előtte és úgy egészen más, egyébként pár napja van egy srác akivel jár ez a mostani úgyhogy most már szerintem végképp "lekéstem"...
2012. febr. 25. 14:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja értem. És az előző kapcsolatodnak miért lett vége? Nem akarnád újra a lányt? Miért nem?
2012. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
egyszerűen kihült aztán neki lett is egy másik barátja...semmiképpen nem akarnám újra most elsősorban azért nem mert tetszik ez a lány de most már végképp nem tudom mit csináljak :((
2012. febr. 25. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!