Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, történt már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, történt már ilyen veletek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Múlt héten egy pasitól (sulitársam) levelet kaptam facebookon, hogy sokszor lát engem a suliban, és nagyon megtetszettem neki, valamint, hogy szívesen ismerkedne velem. Nekem viszont egyáltalán nem jött be! Ha veletek történt már meg ilyen, akkor kíméletesen tudattátok vele, hogy közöttetek nem lehet semmi, vagy keményen lekoptattátok???
2012. febr. 15. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell terelni. Az egyértelmű, de normális elutasítás a legjobb.
2012. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Üdv, fiú vagyok, de légyszíves kíméletesen mond meg neki. Egy kemény lekoptatás marha rosszul tud esni.
2012. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűn írj vissza,hogy bocs,de nekem nem jössz be!
2012. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én normálisan megmondanám neki, hogy nagyon kedves, de köszönöm, nem szeretnék ismerkedni vele. Ebben nincs semmi bunkó, de azért elég egyértelmű.
2012. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy azt,h van barátom,kialakulóban lévő kapcsolatom,..blablabla stb:)
2012. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
felesleges nyáladzani,ha nem jön be,egyszerűen mond meg neki,h nem és kész, felesleges kedvesnek lenni,az olyan álszent.
2012. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Shai-Hulud ***** válasza:

"felesleges kedvesnek lenni,az olyan álszent."

Kívánom, hogy veled se legyen senki kedves...


Szóval szerintem is határozottan, de kedvesen kell elutasítani az ilyet. A kérdés feltevésből úgy látom, hogy nem akarod megbántani a srácot, csak éppen nem az eseted. OK, szerintem se bántsd - gondolj arra, hogy te hogy éreznéd magad fordított esetben.


Pedro

2012. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Képzeld velem ugyanez volt. :D A srác szeptembertől kezdett köszöngetni és most januárban kezdtünk el beszélgetni. Én megmondtam neki kerek perec hogy bocsi de nem vagy az esetem. Felfogta de nem adta fel. Leült velem beszélgetni és rengeteget beszélgettünk arról hogy milyenek lehetnénk meg milyen ő valójában. És megtetszett a személyisége. És azóta járunk. A legelején egyáltalán nem tetszett mert duci volt meg mit tudom én, de nem minden a külső. Szóval lehet adni kéne neki egy esélyt :)
2012. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!