Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez az érzés? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez az érzés? (lent)

Figyelt kérdés

Nagyon röviden: volt egy nagy szerelem az életemben. A férfi végig kihasznált, megalázott, bántott. de én nem tudtam tőle elszakadni, rajongva szerettem, és mindent megbocsátottam. "normálisan" soha nem jöttünk össze, és ő rengeteget sírt egy régi kapcsolata után. Lassan két éve lesz, hogy végleg búcsút mondtam neki, semmilyen módon nem tartjuk a kapcsolatot. Úgy gondolok rá, mint egy jó leckére, hogy soha többé nem hagyhatom, hogy valaki így bánjon velem.

Azóta van egy boldog kapcsolatom, együtt élünk, és tényleg boldognak tartom magam.

Azóta viszont megtudtam, hogy az ex-szerelmemnek van most egy kapcsolata. Nem az a régi, hanem valami új nő.

Azóta valami megváltozott bennem. Csak az jár a fejemben, hogy ki az a nő, és mit adhat neki, amit én 4 éven keresztül nem tudtam megadni neki, pedig tényleg, a lelkemet kitetettem neki, szerettem, mellette voltam, segítettem neki mindenben, és ő mégis gusztustalan módon bánt velem.

A mostani párommal boldog vagyok, ő megbecsül engem, és boldogan adom neki, nap mint nap- De azt nem értem, hpgy a réginek én miért nem?...akkor se tudtam, most sem tudom. és most felszakadt az a seb, amit ejtett rajtam. :(


25, nő


2012. febr. 17. 00:28
 1/9 A kérdező kommentje:
fáradt vagyok, elnézést
2012. febr. 17. 00:29
 2/9 anonim ***** válasza:
Annyira tökéletesnek tartod magad, hogy úgy érzed nálad nincs jobb?
2012. febr. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
még mindig érzel valamit az exed iránt..neked ő volt az igazi..
2012. febr. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. nem, nem érzem magam tökéletesnek. nem erről van szó. hanem nagyon sokat kapott tőlem, iszonyatosan szerettem. bármi is volt vele (elég sok gondja akadt, nagyon sok), mindig mellette voltam. A rigolyáit, a nehéz természetét mind próbáltam 1-1 mosollyal elintézni. Akkor iszonyatosan fájt, hogy ő ezt miért nem értékeli. Eltöltünk pár napot, egy hetet együtt, amikor kedves, és aztán meg bánt? És azt is nehéz volt feldolgozni, hogy én őt ennyire mélyen szeretem, és ez az érzés nem nyer viszonzást.

Most pedig azt nem értem, hogy mivel ad többet az a nő? Őt miért szereti, ha engem nem szeretett?

2012. febr. 17. 00:45
 5/9 anonim ***** válasza:

"Most pedig azt nem értem, hogy mivel ad többet az a nő? Őt miért szereti, ha engem nem szeretett?"


Pontosan erre céloztam... Nem vagy tökéletes, vannak nálad jobbak.

2012. febr. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2. (igazából 3.)

Remélem nem. Most már másképp látom őt, akkor nagyon elvakított a szerelem. Ha meg valaki ennyire nem ad nekem semmit, egyszerűen nem is szabad vele törődnöm.

Nem.

2012. febr. 17. 00:47
 7/9 anonim ***** válasza:

próbáld meg úgy felfogni, hogy együttérzel szegény lánnyal...ő még nem tudja, mi vár rá, vagy épphogy belekóstolt... ha veled úgy bánt, valószínű, hogy mindenkivel úgy fog, örülj neki, hogy te már túl vagy rajta... én ezt, mint sorstárs mondom neked, hasonló szituációban vagyok, csak annyi különbséggel, hogy valamilyen szinten még tartom vele a kapcsolatot, és rettegek tőle, hogy végleg megszakad... ez így sokkal rosszabb, irigyellek érte, hogy te meg tudtad lépni azt, hogy teljesen elszakadj...pedig nekem is van egy szerető, odaadó párom, akit viszont szeretek


22/L

2012. febr. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem illetetek össze. Ennyi. És az a lány, akivel most jár az exed, nem fog sokáig a pasival maradni, mert előbb-utóbb vele is úgy fog bánni az ex, mint veled tette.
2012. febr. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Most, hogy aludtam rá egyet, már sokkal kevésbé érdekel ez az egész. Valószínűleg nem is az ex iránt érzett dolgok kavarodtak fel bennem, hanem az a sokbánat, amit ő okozott nekem.

Az a vicces, hogy a párommal ma reggel egy kicsit összekaptunk egy hülyeségen, de ő még ilyenkor is kedvesebb velem, mint a régi bármikor. Most már nevetségesnek tűnik, hogy egykor miért ragaszkodtam hozzá annyira...


A hasonló helyzetben lévő lánynak: azzal, hogy fenntartod vele a kapcsolatot csak magadat csapod be, és még sokkal rosszabbá teszed a dolgod. Ne kínozd magad!

2012. febr. 17. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!