Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs önbizalmam amikor olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs önbizalmam amikor olyan lánnyal beszélgetek aki tetszik, olyan érzésem van mintha a hideg rázna, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amikor beszélgetek egy lánnyal aki tetszik akkor egy kis idő után a hidegrázáshoz hasonló érzésem van . Mit csináljak hogy megszűnjön ?
2012. febr. 17. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Lekváros buktát.
2012. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Beszélj rengeteg lánnyal és szerezz tapasztalatot.
2012. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Idegességnek hívják, és nálam is ugyanez van.
2012. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Osztálytársad ez a lány,akivel így érzed?
2012. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ugorj bele a Pszichológia közepébe kezd Brian Tracy-vel. küldöm a linket.
2012. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönőm a gyors válaszokat , asszem tényleg az a baj hogy nem beszélgetek lányokkal azért mert itt nagyjából csak ilyen pénzes bunkó csajok vannak ,s akkor mar inkább a barátaimmal lógok.
2012. febr. 17. 22:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Lobotómia.
2012. febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A lány sokat beszél? Vagy csak egyszavas válaszokat ad és te beszélsz többet? Ha ő is sokat beszél, akkor nyugi, ne légy ideges, csak lazán, természetesen...nézz a szemébe sokat, mosolyogj rá, hallgasd meg, ha magáról beszél, éreztesd vele, hogy sok közös van bennetek...erre kell terelni a beszélgetést. De neked is kell mesélned magadról sokat. Mutasd azt, hogy határozott vagy nagyon, beszélj határtozott hangon. Ha már beszélgettek, ne parázz már...Csak ezeket csináld meg amiket mondtam...ja és mindig húzd ki magad, az jöjjön le rólad, hogy határozott vagy;)
2012. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
18:45 koszi a választ nagyon sok jót mondtál :P Biztos hasznát fogom venni :)
2012. febr. 18. 22:23
 10/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok


Örülök neki, hogy segítettem :) Azért tudom ezeket, mert én is most beszélgettem végre egy lánnyal, aki tetszett régen (meg most is), csak már úgy lemondtam róla, de végre megszólítottam...És ő jó beszélgetőpartner, lehet szimpatikus is vagyok neki, szóval nem kell parázni :) Most jöttem rá ezekre. csak tudatosan kell vezetni a beszélgetést, és határozottság....;)

2012. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!