Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mult heten penteken tortent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mult heten penteken tortent egy kis baleset a pasimmal, elszakadt az ovszer, de nem elvezett belem, meg mielott elment kivette. Ezen a heten tobbszor ereztem hasi fajdalmat es hanyingert. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Ugy gondoltam nem mergezem a szervezetem hormon bombakkal.

Es jelzem, hogy ez menstruacio utani 3-4napon tortent. Koszonom elore is a segitseget!


2012. febr. 18. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász., egyébként az előváladéktól is teherbe eshetsz habár annak kicsi az esélye de előfordulhat.
2012. febr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elöfordulhat, hoyg terhes vagy, a menzesz után napokon nagyon sokan esnek teherbe, és az elöváladéktól is lehetsz terhes. Minél elöbb menj orvoshoz. De lehet, hogy jobb döntés lett volna az esemény utáni, mint egy baba.
2012. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zokniszörny ***** válasza:

Múlt hét pénteken történt, több, mint egy hete. Az esemény utánit 72 órával az esemény után kell beszedni...


Egy hét után kizárt, hogy hányingered legyen a terhességtől, az tudtommal kb. 5.-6. hétnél szokott jelentkezni. Vegyél egy terhességi tesztet, elvileg már kimutatja a terhességet, valamint menj el nőgyógyászhoz, ha negatív a teszt, ha pozitív. Más bajod ugyanis még lehet.

2012. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zokniszörny ***** válasza:
U.I.: Bocsánat, a második válaszadó válaszát félreolvastam, úgyhogy az első soromat ne vegyétek figyelembe!
2012. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!