Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarnak a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak a pasik, megállapodni?

Figyelt kérdés

Az én véleményem:

- a felelősség hiánya, egyáltalán nem akarnak felelősséget vállalni a NŐért.... a kapcsolatért, a családért, a gyerekért......

keresik a "tökéletes nőt", de ezt tudjuk, hogy nem létezik, mint ahogy a tökéletes férfi sem!

nem akarnak alkalmazkodni, csiszolódni, nem akarnak intimitást, mert az olyan ciki, hogy kimutatom az érzelmeimet....

na ne már, hát férfi az ilyen, aki elgyengül?!!! az nem férfias.... (pfffff....)

igen, a vadászösztön.... a génjeikben van..... s ez a mai világ még jobban kedvez nekik.....

haverok, buli, "fanta"..... ez megy...... egyik nőtől mennek a másikig....

több vasat tartanak a tűzben, kit ezért, kit azért... s most sorolhatnám nyomdafestéket nem tűrő szavakkal, de nem szeretnék vulgáris lenni, rábíznám a kedves olvasó fantáziájára.... mire is gondolok!

túl sok inger éri őket, a bőség zavara..... "jajj, nehogy lemaradjak valakiről-valamiről"..... ez is kell, az is kell.... wow, az még jobb...

de meg kell említsem a női nemet is, akik kib@szottul elcseszték! nem kicsit, nagyon!!! (upsz, elnézést a csúnya kifejezésért)

ma már ott tartunk, hogy a nő megy oda férfihoz, ő udvarol neki.... már az első körben felajánlja magát a férfinak...

hülye lenne a pasi visszautasítani.....


nekem nagyon nem tetszik ez a világ....


2012. febr. 20. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én meg akarok állapodni, a jelenlegi barátnőmmel szeretnék majd később összeházasodni, s gyereket válallni
2012. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem mind ilyen, ha nem tetszik, költözz el.
2012. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
vállalni
2012. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el végig, de én 23 éves férfi létemre szeretnék megállapodni, ezzel szemben a barátnőm volt olyan, aki minél később akart házasságot, gyereket, magunk lekötését a másik mellett, mert hogy ő még oooooooolyan fiatal és zsenge.
2012. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne álltalánosíts kérlek. Én pl menyasszony vagyok és tervezzük az esküvőt. A "vadászösztön" meg a "nem éltem ki magam" csak ócska kifogások arra amit csinál 1-2 pasi.

Ameik pasi megérik, felnő agyilag is és talál egy nőt akivel el tudja képzelni az életét az le tudja kötni magát

2012. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"a nő megy oda férfihoz, ő udvarol neki"


Azért van különbség aközött ha nő udvarol, vagy ha a nő vonaglik a pasi előtt h ugyan húzza már meg:) Mellesleg én ritkán látok olyat h a nő udvarol.

Én 25 vagyok, 4 éve van bnőm, vele képzelem el a jövőm, együtt élünk, minden happy.

Sztem nem kell általánosítani, attól mert Te ilyen pasikat ismersz, attól még a világ lehet másmilyen.

2012. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nyilván vannak kivételek
2012. febr. 20. 14:58
 8/12 lila nyuszi ***** válasza:

Nem azért, de én sem akarok megállapodni, felesleges olyannal komolyan gondolni aki velem sem gondolja komolyan.


20/N

2012. febr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne pasit keress, hanem férfit.


Én meg akarok állapodni, sosem érdekelt az, hogy "kiéljem" magam.


Csak tudod ehhez olyan társat kell találni, aki alkalmas erre, és ez nem könnyű.


20/F

2012. febr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez első sorban nyilván nem a 20 évesek problémája, elvégre nekik még nem feltétlenül szükséges megállapodniuk. (37 éves vagyok)
2012. febr. 20. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!