Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy töröljem ki az emlékezete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy töröljem ki az emlékezetemből? SEGÍTSÉG

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit még pár hónapja ismertem meg a suliban, nagyon jól összebarátkoztunk,nagyon bírtuk egymást,szemezgettünk,élveztük egymás társaságát...láttam rajta,h bejövök neki,és jó volt az érzés,ragyogtak a szemei,vonzódtam hozzá,de nem akartam vele kapcsolatot,nem vagyunk egy hullámhosszon,nem volt köztünk semmi,én igazából nem is akartam h legyen,sztem ő sem,viszont nagyon jó barátok voltunk...DE megváltozott, már hetek óta teljesen másik énjét adja,mintha nem is ő lenne,nem mosolyog,nem beszél velem,nem néz a szemembe, finoman szólva lekoptatott,pedig én soha nem akarnék vele járni,isten őrizz,félreérthetett valamit.:/ Talán túlságosan naiv,nyílt és őszinte voltam vele,félreérthette a túlságosan barátságos közeledésemet,vagy talán túl kedves voltam,nemtom. Hát amennyire vonzott anno,most legalább annyira taszít, rossz érzéssel tölt el,ha meglátom,egyszerűen nem akarom látni,annyira kiábrándultam belőle, egyesektől meg már ilyen peltykákat hallottam h mi már javában kavarunk a csajjal. Így borzasztóan felidegesít,ha egy légtérben vagyunk.-.-! Ja és azt még nem is mondtam,h közben beleszerettem egy másik lányba,és vele szeretnék lenni,vele kapcsolatot is el tudnék képzelni,mert jobban egy hulámhosszon vagyunk,itt nem csak sima vonzalomról van szó... de ezek után nehéz lesz hozzá közeledni,ha mindenki a sulban rólam meg a korábbi csajról pletykálnak hazugságokat.

Valaki tipp! Mit csináljak! Hogy jelezzem az egész sulinak,h SEMMI KÖZÖM ahhoz a csajhoz,akivel össze akarnak hozni. Ja és hogy szabaduljak meg a csajtól? mindig azt hiszem már sikerült elfelejteni,de ha meglátom,az felettébb felidegesít,egyszerűen soha többé nem akarok találkozni vele. ... A másik lányt viszont szeretném meghódítani,de ez így nagyon nehéz lesz..,előbb ezt a zűrös csajszit kell véglegesen kizárni az életemből,de ha egy suliba járunk,ez így nem fog menni. Már a sulis szabadidős programokhoz sincs kedvem,ha tudom,h az a csaj ott van,mert idegesít,főleg az,h másik így bámulnak rám,h miért nem vele lógok,egyszerűen nem fogják fel,h nekem nem az a csaj kell...bocsi ha kissé összevisszára seikertült,de mentségemre szóljon,h rohadt ideges vagyok-.-


2012. febr. 21. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Alzeihmer
2012. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kalapáccsal
2012. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok amúgy
2012. febr. 21. 19:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy pont h akart volna vmit és mivel nem léptél most el akar felejteni ;)
2012. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A dinamit eddig nekem mindig bejött, de a váza sem volt rossz... csak ha azzal csinálod tovább tart :S
2012. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az engem nem érdekel,attól a csajtól én soha nem akartam semmit,ha megkért volna akkor is elutasítom. mégis mindenki azt hiszi,h mi együtt vagyunk/voltunk
2012. febr. 21. 19:59
 7/9 anonim ***** válasza:

A felejtéshez

[link]

2012. febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

20:02-esnek, és a kérdezőnek:


Az alkohol nem segít.

Tapasztalat.

Sőt, inkább még ront is.

2012. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valaki foglalja össze..--"
2012. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!