Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor kezdtetek vágyni a szerelemre?

Figyelt kérdés
És mikor (hány évesen) volt az első fiútok? Esetleg ilyesféle élményt is írhatnátok!
2012. febr. 23. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátot szerintem ovi óta akartam, de csak 16 évesen lett először..
2012. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is 16 vagyok, csak emlékszem az általános iskolában volt aki 12-13 évesen már párkapcsolatban volt, én meg most kezdtem el ezen igazán gondolkodni, kicsit kellemetlen, azt érzem ha eddig nem volt, nem is lesz!
2012. febr. 23. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Óvodában 4 évesen tetszett először egy srác, "jártunk" is. :D

Aztán soká semmi. 17 évesen két rövid (pár hetes) kapcsolatom volt. Most megint van barátom, bár még egészen elején járunk a dolgoknak. :)

18/L

2012. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem az első nagy szerelmem 11-15 éves koromban (értsd úgy, hogy négy évig ugyanaz), de egy darabig nem volt köztünk semmi, mert a kisfiú mást szeretett, aztán 12 évesen csókolóztam először egy fiúval, akibe nem voltam szerelmes, játékból és az első kapcsolatom 14 éves korom után volt a legelső, kis komolytalan kapcsolatom, azzal a fiúval, aki akkor már három éve tetszett. Aranyos kis dolog volt, kár hogy tíz hónap után vége lett (bár azt hiszem, ez elég hosszúnak számít ilyen korban :))... 18/L
2012. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

bocsi, fáradt vagyok, kicsit hülyeséget írtam, de azért értitek


//előző

2012. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez látom nagyon változó!
2012. febr. 24. 09:02
 7/7 anonim válasza:
11-12 évesen de ezek még nem igazi szerelmek voltak.Még sajnos nem szeretem senkibe úgy bele. :/.De azért vágyok a szerelemre nagyon :).
2012. febr. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!