Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves vorban milyen komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vorban milyen komoly lehet egy kapcsolat? Illetve nektek akkor milyen/mennyire komoly volt? 14/f

Figyelt kérdés

Szóval azt szeretném kérdezni, hogy mennyire komoly kapcsolat lehet egy 14/f és 14/l között? És ti akkor mennyire komolyan gondoltátok? És miaz ami ilyen korban elítéltek?

Ezeket biztos nem csinálnám:

-szex

-semmi orál, anál! Semmi ilyen.


2012. febr. 24. 15:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
pedig a sex a legjobb!!
2012. febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem biztos, hogy korhoz kötött. Inkább ez olyan személyes , egyénenként változó dolog.

A szexet viszont én sem ajánlanám ilyen korban, a csók a simogatások, esetleg idővel IDŐVEL!!! a petting...de ennél több 16-17 éves kor alatt nem hiszem. De ez függ a testi és lelki érettségtől, attól h mennyire gondoljátok komolyan a kapcsolatot, mióta ismeritek egymást vagy esetleg attól is, hogy mit tartotok helyesnek. Ez a Te, a Ti döntésetek.

Hajrá :)

2012. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Vicuska87 ***** válasza:
64%

Lehet akár komoly is, testiség nélkül!

Szerintem ez cuki, egy 14 éves esetében : Pl.: együtt sétáltok, beültök egy moziba, egy üdcsire valahova, együtt írjátok a házit!

Együtt kajáltok, akár otthon is. Puszit adsz az arcára.

2012. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Igenis lehet komoly egy kapcsolat 14 évesen is. Csak a két fél hozzáállásától függ. Meghogy kialakul-e a szerelem, vagy sem.

Nekem az első pasim 14 évesen volt, nagy szerelem lett belőle, 3 évig tartott. 1 év után feküdtünk le egymással először. Végül én hagytam ott, mert más fiúkkal is ismerkedni akartam, lassan elmúlt a szerelem bennem, mert nagyon korlátozott. De ez már nem is számít.


Mai napig szép emlékként gondolok rá, ha eszembe jut, pedig már 28 vagyok, és férjem és gyerekem van.

2012. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
együtt írjátok a házit??? nagyon jó lehet...
2012. febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%

14 éves korban olyan komoly kapcsolat nem lesz belőle,mint pl 18-19 évesen több okból kifolyólag,pl ilyenkor még nincsenek igazán mély érzelmek,amit ti szerelemnek hisztik fellángolás,vonzódás,amivel nincs is baj hiszen gyerekek vagytok,és nagyon aranyosak a gyerek kapcsolatok,a gond ott kezdődik,hogy manapság a 11-15 nagy része nem gyerekkapcsolatban él hanem próbálja leutánozni a "felnőtt" komoly kapcsolatokat,ezért szexelnek,pettingelnek,egymásnál alszanak,orális szex stb.

17-18 alatt pedig ezek a dolgok nagyon koraiak,azért is mert gyerek az ember,és éretlen is

14 évesen az együtt tanulás,mozizás,séta programok,puszi kéz fogás,max csók bár szerintem az is korai még,szóval ezek teljesen elfogadott szerintem gyerekkapcsolatban

jaj 14 évesen a 2 hónapos "kapcsolatom" borzalmasan komolynak gondoltam,ma már csak nevetek magamon,hogy mennyire szerelemnek hittem :D

22L

2012. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ja még azt hozzátenném,ha együtt maradtok 20on éves korotokban természetesen az már más helyzet mert átalakul a gyermekkori fellángolás szerelemmé, de az már más kérdés,és tényleg ritkák azok a párok akik együtt maradnak,szeretik is egymást tényleg,és összeházasodnak,gyerekeik lesznek együtt öregednek meg
2012. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Általában nem szokott komoly lenni, és sokáig tartani. Nálam bejött, bár nem 14, hanem 15 évesen. Akkor lettem először szerelmes igazán, és most 20 évesen is ezt a pasit szeretem, és együtt vagyunk. Sok mindenen vagyunk túl, nem voltunk együtt mind az 5 év alatt, de a lényeg, hogy nem tudtunk elszakadni egymástól, újra egymásra találtunk.

Ismerek olyanokat is, akik házasok, gyerekeik vannak, és már általános suli óta szeretik egymást. Azért van ilyen, csak nem gyakori. :)

2012. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
10%

Ezeket biztos nem csinálnám:

-szex

-semmi orál, anál! Semmi ilyen.


Akkor meg mit akarsz a lánytól?? Megmutatod neki a WOW-os karakteredet? Vagy mit?

2012. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: mintha a lányok csak szexre lennének jók -.- Én ha járni akarok vagy járok valakivel akk tisztelem is...
2012. febr. 24. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!