Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal soha nem töltjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal soha nem töltjük együtt a hétvégéket, és szinte külön életünk van egymás mellett, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két külön utat járunk mindketten, mert amit én szeretnék csinálni, azt ő nem szeretné, én így nem adom le a vágyaimat elmegyek másokkal, ő meg ki tudja addig mit csinál, már nem is látok bele a napjaiba, csak vinnyog, hogy ő csak egymás mellett csendben akar üldögélni, én meg arra vágyom, hogy beszélgessünk, megkérdezem, hogy telt a napja és erről sem szeret beszélni, hazajön csöndben, mintha el sem ment volna, nem mond semmit. Én arra vágyom, hogy megosszuk egymással a gondolatokat. Mindenféle hírt másoktól hallok, mert a párom azt sem mondja el, hogy holnap szirénázás lesz, ne ijedj meg, vagy holnap lezárják az utat menj kerülőúton vagy hasonló... Próbáltunk már erről beszélni, de akkor is a hallgatásba menekül, "mert ő ilyen típus". Amúgy meg szeretem. Azt mondja kocsit azért nem vesz, mert akkor el kéne vinnie engem is a dolgomra, és le kéne mennünk vidékre a rokonokhoz stb... A családomtól is eltávolít, mindenki előzetes bejelentkezés alapján jöhet, hogy már egy héttel szóljon ide előbb, (senki nem járt és nem is jár hozzánk).


Nagyon köszi ha valaki elolvasta és válaszoljatok, mondjátok el a véleményeteket, Ti mit tennétek?


2012. febr. 27. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hát én személy szerint otthagynám....én nem ettől lennék boldog...márpedig egyszer élek és azt boldogan élném le!

23L

2012. febr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

dobnám és keresnék egy igazi PÁR-t magamnak.


Ugyanis a párkapcsolat abból áll, hogy minőségi közös időt töltötök együtt, bármiről jókat tudtok beszélni. Nem kell azonos érdeklődési kör, de a munkahelyi egyéb gondokat el tudjátok mondani a másiknak és viszont. Bejelentkezés alapján mehet oda mindenki? Azért nem vesz kocsit, nehogy el kelljen vinnie téged valahova? hogy vagy képes ezt a ficsúrt szeretni? Mert hogy ő nem szeret, az 100%.

2012. febr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ti nem illetek össze. Boldog vagy mellette úgy igazán? Nem hiszem. Óriási erőre lesz szükséged, de én is otthagynám.
2012. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragúdj, hogy ezt mondom, de ti nem vagytok többek egymásnak, mint lakótársak, akik néha szexelnek. (?)


Nekem ez nem lenne élet. Van az a mondás, hogy jobb egyedül lenni, mint egy párkapcsolatban magányosnak lenni. Nagyon igaz!

2012. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem ilyet mondana valaki, hogy azért nem vesz kocsit, nehogy már engem furikáznia kelljen, hát abban a pillanatban hagynám ott. Ennyire tart ezek szerint, hogy azt látja benned, hogy ahol tudod, kihasználod? Jézusom. Az meg a másik, hogy ha hozzám kedve van feljönni egy barátnőmnek kávézni, akkor az feljön. És a barátom ne húzgálja a száját. Menjen át a másik szobába, vagy menjen el ő is a haverjaival. Nem majom vagyok, hogy azt csináljam amit ő mond. Az meg a másik, hogy én ahhoz túl aktív vagyok, hogy csak üldögéljek csendbe és bámuljak magam elé. A saját barátoddal nem lehet beszélgetni két értelmes mondatot? Én már kínomban vakarnám a falat. Menekülnék egy ilyen embertől.
2012. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem volt ilyen, igen érdeklődő volt kezdetben, míg meghódítania kellett, utána már csak a saját kényelmét keresi
2012. febr. 27. 16:03
 7/11 A kérdező kommentje:
ha kérek tőle valamit, hogy segítsen be ebbe abba, akkor azt mondja szabályokat találok ki.
2012. febr. 27. 16:06
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
És te ilyen kapcsolatra vágysz? Mert ezen a pasin változtatni nem tudsz. A kérdésed az volt mit tegyél: ha neked megfelel ez az élet, tűrj. Ha nem, akkor meg menekülj.
2012. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nàlunk is ez van 2 hete:) Ha a megbeszélésen tul vagytok, akkor...tudod a vàlaszt?...
2012. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
El kell mondanod azt hogy közös életetek van, és ez ne csak abban nyilvánuljon meg , hogy te vagy neki, ő pedig neked, hanem hívd fel a figyelmét, hogy igen is egy bizonyos "beszámolóval tartozik" neked. Próbáld meg elérni, hogy kicsit felszabadultabb, nyitottabb legyen feléd.
2013. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!