Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, tényleg kell a szikra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg kell a szikra, hogy kelljen egy srác? Ha igen, mi indítja ezt el bennetek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
A szikra nem létezik. Ez csak kitaláció, amivel a nők dobálóznak, hogy legyen "indok", amiért lekoptatnak egy pasit. A tipikus 'nem volt meg a szikra' azt jelenti, hogy alapjában véve nem tetszett, és kész. Másrészt, a szikra egy plusz, ami nagyjából semmit sem jelent, csak így nem annyira kegyetlen (pl mikor utólag rájössz, hogy még így sem kell a srác, nem tudnál beleszeretni) és kész.
2012. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ezt adom.... :D
2012. febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis kell a szikra, legalábbis nálam így működik. Volt már sok fiú, aki külsőre is igazán tetszett, és jellemre is nekem való volt, mégsem tudtam volna elképzelni vele barátságnál többet.

De olyan fiúk is voltak, akik nem tetszettek annyira, mégis felkeltették az érdeklődésemet.

Nem tudom, ez mitől függ. Talán kémia, vagy a rezgések, sok mindennel magyarázták már. Ezt egyszerűen csak úgy érzi az ember.

2012. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Akkor mostmár tényleg nem értem a nőket :)

Ha jól érzitek valakivel magatokat akkor mi kell ahhoz hogy ne csak haverként lássátok?

2012. febr. 27. 15:55
 5/15 A kérdező kommentje:
Ebben az az érdekes, hogy nálunk srácoknál ez totál egyérteműen működik, ha elkezdek sokat találkozni egy lánnyal, tetszik külsőre és még a jelleme is bejön, akkor az egyenlő azzal, hogy kéne barátnőnek. Nem kell semmi varázslat.
2012. febr. 27. 15:59
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ha jól érzitek valakivel magatokat akkor mi kell ahhoz hogy ne csak haverként lássátok?"


Szikra :DDD

2012. febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan, hogy elejében nem volt semmiféle szikra, de aztán valahogy mégis lett, egyszercsak beleszerettem az illetőbe. Én sem tudom elmagyarázni, hogy mi ez, de érezni fogod, hogy neked az a személy kell, és nincs senki más, akivel helyettesíteni tudnád sem pedig akarnád, mert benne megtaláltál mindent, amit kerestél, a hibáit elfogadtad, és még úgy is szereted. Nem tudod azt sem megmondani, hogy konkrétan mit szeretsz benne, mert úgy szereted, ahogy van, kívül-belül.
2012. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Egy Zsófi nevű lány válasza:
ha nekem tetszik valaki, akkor azt azonnal tudom. Ha valaki egyszer már nem tetszett, akkor nem fog. Megfoghat egy srácban bármi, még akkor is, ha nem láttam benne a "pasit". Lehet az az, hogy férfias, vagy hirtelen jó a humora, vagy egy póló állatian áll neki. :D (vegyél fel egy sima fekete rövidujjú pólót, az mindig talál, és elég ehez az "állatian jól néz ki, és férfia" dologhoz. Najó ez csak egy tipp :) )
2012. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na ezt megpróbálom, bár nem vagyok irdatlan kigyúrt, csak kisportoltan izmos.
2012. febr. 27. 16:09
 10/15 anonim ***** válasza:
6%

"Ebben az az érdekes, hogy nálunk srácoknál ez totál egyérteműen működik, ha elkezdek sokat találkozni egy lánnyal, tetszik külsőre és még a jelleme is bejön, akkor az egyenlő azzal, hogy kéne barátnőnek. Nem kell semmi varázslat."


Pontosan. Ez lenne a logikus, de a nők nem racionális alapon, hanem érzelmi alapon gondolkodnak (jó ez erős szó, inkább azon léteznek).


Náluk az első benyomásnak akkora jelentősége van, amit te férfi aggyal nem tudsz felérni. Olyan, minthogy belegondolsz, hogy az univerzum végtelen és egyre tágul.....egyszerűen nem tudod felfogni. Na ez is olyan.


Ha kapásból nem úgy gondolod magadban, nem úgy viselkedsz, és nem hozod a tudtára a lánynak, hogy ő kell neked (tehát kell, nem pedig az hogy "de megb@sználak) akkor 98%, hogy buktad a lányt.


Egyszerűen ilyenek. Mind álomvilágban élnek, és várják tudat alatt a tökéletes férfit, még akkor is, ha mindenki tudja, hogy nem létezik.


Ne mutass rossz tulajdonságot, legyél laza és független, de mutass felé érdeklődést, és érezze hogy akarod (ne pedig alázodj meg előtte, és ajnározd ahogy sokan teszik) és így nagy valószínűséggel meggyújtod a szikrát.

2012. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!