Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt közületek olyan akinek külföldi partnere van vagy volt pl. Egyiptomi, Ázsiai, egyéb európai? Hogy Ismerkedtetek meg? Esetleg facebookon ez lehetséges, volt aki facen ismerte meg? És hogyan?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat várok!
2012. márc. 2. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem volt, szerencsére, ilyen-olyan külföldi partnerem. Olyan is volt, akit az interneten ismertem meg. Olyan nem volt, akit a Facebook-on, ugyanis ott csak ismerősökkel vagyok kapcsolatban, nem ismeretlenekkel. Ismeretlent vissza sem igazolok. Különféle chat-eken viszont már ismerkedtem meg külföldi partnerrel és nem bántam meg.
2012. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Melyik cseten volt ez? Mesélnél bövebben?
2012. márc. 2. 09:45
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Rendes Magyar ember már nem is jó neked ?
2012. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De jó a magyar ember de kíváncsi vagyok azért, és nem ez volt a kérdés!
2012. márc. 2. 09:54
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

miért akarsz arab pasit? nagyon, nagyon rossz ötlet. Ázsiai is, már csak a kulturális különbségek miatt.

(már ha lány vagy)


nekem külföldi a párom, de külföldön is élek, úgy ismertem meg, a kocsmában :D

2012. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok illetve férfi! Puszta kíváncsiság de ez lehet, hogy érdek, ha netán össze jönne 1x akkor világot láthatók vagy kint lehetne dolgozni és így egyszerűbb volna a kijutás is! De legjobban a kíváncsiság hajt! Vajon őket hajtja a kíváncsiság?
2012. márc. 2. 09:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem iráni pasim volt. A Moriban ismertem meg. Ott nagyon sok a külföldi, az a hely meg egyébként is eléggé "húspiac". Nem tartott sokáig a kapcsolatunk. Az ilyen ismerkedésekből sajnos nem nagyon lehet építkezni.
2012. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyes válaszoló vagyok. Valaha nagyszerű ismeretségeket kötöttem a skyex chat-en, ott találtam pl. külföldi partnert is magamnak. De nem tudok mit mesélni, rengeteg történetem lenne... sráckorunkban a Balaton mellett főleg lengyel és csehszlovák lányokkal ismerkedtünk. Nagyszerű emlékek. Felnőttebb fejjel egyre több egzotikum akadt, tanultam egy évig az USA-ban, csupa jó eset, voltam konferencián Brazíliában, remek idők voltak. Nem nagy erőfeszítés külföldiekkel megismerkedni, az ember vágyat érez a szokatlan, ismeretlen dolgok iránt... csak bátorság kell hozzá, szerencse is néha, meg hát érződni kell rajtad annak is, hogy nyitott vagy, elfogadó, érdeklődő, még néha nyelvtudás hiányában is.
2012. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Milyen nyelven beszéltetek a Cseh illetve Lengyel lányokkal? Angolul talán?
2012. márc. 2. 16:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Cseh és lengyel lányokkal leginkább oroszul! :o)))
2012. márc. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!