Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog, ha a barátom azt se mondja hogy pl. jól nézek ki?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Miért nem lehet egyszer-kétszer azt mondani hogy jó a hajad, vagy ilyesmi?

Sosem dicsér meg amúgy sem semmiért, mindig csak kritizál, de még ha viccből is teszi akkor is néha rosszul esik azért... Igen mondtam már neki, nem változott semmi.

Pasik!!! Miért csináljátok ezt? :D


2012. márc. 7. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hány éves? 13?
2012. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
te szoktad neki mondani, hogy jól néz ki? :D
2012. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

19 éves. :)

Persze hogy szoktam :D Rohadt jól néz ki ^^

2012. márc. 7. 18:30
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
A hiuság nem erény különösen fiuknál nem ,hazudni szintén nem az, lehet hogy őszinte szegény ami viszont egy nővel szemében főbenjáró bűn.Ezt mérlegeld.
2012. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
hopp azt hiszem valaki fogalmazásgátlót kevert a sörömbe.
2012. márc. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya, kedves válaszoló =(
2012. márc. 7. 18:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem 72 órás tabit.
2012. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem csúnyaságról/szépségről van szó. A tettek a lényeg, nem a szavak. A nők hiúsága miatt teszik a szépet a fickók egy dugásért. A pasid nem egy bókolós, nyálas fajta. Ettől még lehet tökéletes párod.


Lehet, ha ügyes lennél és nem szép, akkor megdícsérne (bocs, magas labda ;) ).

2012. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Végre egy normális válasz, köszi :)

Jaj, meg is halnék ha ilyen nyálas izébizé lenne :D De azért egyszer-kétszer jó lenne.

Amúgy ügyes vagyok, jól tudok rajzolni (tényleg) de még azt sem dicséri meg =( Inkább az bántott jobban.

2012. márc. 7. 18:43
 10/14 A kérdező kommentje:
A másfajta dolgokért meg nem kell dicséret... xD
2012. márc. 7. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!