Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok egy olyan fiúról, aki egyáltalán nem iszik alkoholt? Hogy 'jaj, akkor biztos unalmas, gátlásos' stb. vagy netán szimpatikus (abb) lesz számotokra?

Figyelt kérdés
Barátaim, ismerőseim tudják és hál' Istennek nem is szólnak meg érte, csak még több ember véleménye érdekelne. 20 éves vagyok, tehát nem azért nem iszok, mert nem szabad, hanem mert nem akarok.
2012. márc. 7. 22:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
22 és szintén nem iszok. Úgy kérdezed, mintha kötelező lenne:D
2012. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
25%
18 éves vagyok-leszek és én se iszok,csak füvezek
2012. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 lila nyuszi ***** válasza:
100%

Nekem tetszik. :)


20/N

2012. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy valaki nem iszik még nem lesz unalmas, gátlásos...Tiszta ügyes vagy!
2012. márc. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
nekem szimpi az a fiú, aki nem iszik, de egy pohár valami azért néha belefér.:) bár te egy kicsit idős lennél hozzám, úgyhogy nem sokat számít amit mondok. 15L
2012. márc. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%

Első vagyok!

Tisztázzunk valamit:D Az, hogy nem iszok(unk) alkoholt, nem azt jelenti, hogy antialkoholisták vagyunk. Legalábbis én alkalmakkor szoktam inni.

2012. márc. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
23/f vagyok szintén nem iszom és nem izgat ki mit szól!
2012. márc. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

első, nemtudom, ezt nekem címezted-e, de ha igen, akkor reagálnék:

azért írtam ezt, mert a kérdező EGYÁLTALÁN nem iszik alkoholt. egy szóval sem mondtam, hogy antialkoholisták lennétek:D

#5

2012. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

# 8!


Nem konkrétan neked címeztem, de a te válaszod ihletett meg:D

Igazad van, azt nem figyeltem, hogy ő egyáltalán nem iszik...

2012. márc. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

A párom hál'isten utálja az alkoholt,és emellett nagyon jó humora van,értelmes,figyelmes,határozott,van tekintélye..totál normális.Házastársnak tökéletes.Nekem biztos nem kéne iszákos pasi.

24/N

2012. márc. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!