Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az természetes h a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az természetes h a férfi emlékszik arra h mit viselt a párja az első találkozásukkor?

Figyelt kérdés
mert én személy szerint meg nem tudtam volna hirtelen mondani h mit viseltem,de ő emlékezett rá...és valóban az volt rajtam.
2012. márc. 10. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy a férfi józan volt. És figyelmes volt, ez jó...de lehet véletlen is hogy pont ez maradt meg a fejében, velem is előfordul hasonló
2012. márc. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Nem, általában éppen a nők szoktak emlékezni az ilyenekre, és a pasik nem. :-D


Pedro

2012. márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én emlékszem :)

és lány vagyok :))

2012. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez azért lehetett, mert akkor nagyon csinos voltál és magában meg is jegyezte, hogy hmm de jól áll neki ez a kis kék szoknya... :D
2012. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én megjegyeztem, sőt, más alkalmakkor is megszoktam.
2012. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Avery22 válasza:
Ez azt jelenti hogy fontos volt neki a találkozó és hogy szép emléket őriz erről szerintem ne problémázz inkább örülj neki.
2012. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én arra se emlékszem egy hete mit viselt a barátnőm. Leginkább a kihámozásával voltam elfoglalva! :D
2012. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!