Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes járnom egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes járnom egy lánnyal úgy, hogy tetszik, de nem vagyok szerelmes? 15/f

Figyelt kérdés
Amúgy egy osztályba járunk.
2012. márc. 10. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes. Ritka a szerelem első látásra, de ugyanaz. Ebből meg mindketten tapasztalatot szereztek. És lehet később szerelmes leszel belé. Szeretet, és a szerelem nem ugyan az, nem összekeverni. Szerintem Ő sem szerelmes beléd, mivel még nem is ismer úgy. Ez majd kialakul, lehet 1 hét 2..3.. akár 1 hónap. Mindig máshogy. :)
2012. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
házinyúlra nem lövünk.
2012. márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:D Miért?
2012. márc. 10. 20:33
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk, ha nem jön össze elég kellemetlen lesz a hátralevő 3,5év.
2012. márc. 10. 20:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Max összejössz vele,megdugod,ha kellesz neki akk veledmarad.ennyi
2012. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja igen. Azt nem olvastam, hogy osztálytárs.. Így már más a helyzet, egyszer Én is jártam osztálytársammal, mondjuk pár hétig volt működő képes. Utána pár napig még flört, de aztán meg cikinek éreztem egy ideig. Döntsd el, de így már kicsit gázosabb a helyzet, nem mennék bele. Első vagyok.
2012. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

1. ne járj osztálytársal nem ajánlatos

2. Én úgy vagyok vele hogy csak azzal jövök össze akibe szerelmes vok mert különben elég hamar csúnya szóval ráunok...

2012. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
érdemes hátha később belezúgsz :D
2012. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Kaput válasza:


1. ne járj osztálytársal nem ajánlatos

2. Én úgy vagyok vele hogy csak azzal jövök össze akibe szerelmes vok mert különben elég hamar csúnya szóval ráunok..."



És azt honnan tudod meg, ha nem is ismered meg. Párkapcsolatba teljesen más két ember, mint barátságba. Nem lehetsz úgy szerelmes, hogy még nem is ismered. Nem mindig van szerelem első látásra. Ha tetszik, akkor összejössz vele, és majd az idő eldönti, hogy mi lesz. Ált. így működik.

2012. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!