Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy levelezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy levelezek egy frissen megismert lánnyal, de úgy érzem hogy szarik rám? (Visszaír meg minden, de ő nem kérdez semmit). Nem érzem magamat unalmas embernek, vagy mivel kéne kezdeni az ismerkedést?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 23:43
 1/5 Panda Péter ***** válasza:
ez egy ilyen biznisz. én a helyedben rákérdeznék, akar-e személyesen találkozni. ha érdekled, kicsit is, igent mond, és akkor gyorsan kiderül mi a szitu, ha nem, akkor meg szvsz kár erőltetni.
2012. márc. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Koma, iylen már velem is előfordult egy párszor. Ilyenkor egyszerűen hagyni kell a pitsába.


Nekem is herótom van, ha örökké én kérdezek és a másikat meg ku*vára nem érdekli, hogy velem mi van.

De ez akár szóban is előfordulhat nem csak levelezésnél.


Ilyenkor annyit csinálj, hogy mikor válaszol a kérdésedre, fűzz valamit hozzá, de ne kérdezz másra rá.

És hagyd a francba. Ha nem ír vissza, akkor ennyi volt.

Nem kell nagyon szívre venni.


21F

2012. márc. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Christian Death ***** válasza:

Biztos unalmas neki a téma, mondj neki valami ketertelmu kijelentest, amire persze o a rosszabbat fogja gondolni, te meg mond meg hogy a masikra gondoltal, aztan majd csak irogat hogy elnezest nem igy- meg ugy gondolta, valami otleteset gondolj ki.

Ha ez se segit akkor johet a "beszeljunk a huvelygombarol" tema, arra biztos raharap :)

2012. márc. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha érdeklődne irántad visszakérdezgetne. Szerintem ne foglalkozz vele. :S


22L

2012. márc. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekled, akkor nem érdekled; ez már csak ilyen. Rá kell hagyni, és olyat keresni, akit te is érdekelsz, a párkapcsolat témában nem érdemes erőltetni azt, ami nem megy, mert később sem fog menni. Attól, mert az ő érdeklődését nem keltetted fel, még nem feltétlenül vagy unalmas.


Megjegyzés: azon azért ne lepődj meg, ha véletlen ezután hirtelen elkezded érdekelni, a nők már csak ilyenek :).

2012. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!