Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy ne akarjam birtokolni a barátomat?

Figyelt kérdés
Egyelőre nem nyilvánul meg semmiben ez a birtoklásvágy, nem rendezek féltékenységi jeleneteket (nem is ad rá okot), nem vonom kérdőre, hogy hova megy, mikor mit csinál. De mégis van bennem szorongás, hogy amikor nélkülem van, más emberekkel találkozik, nálam szebb, jobb, okosabb stb lányokkal, akiket, ha nem is csal meg velük, de csodálhat, elbűvölve érezheti magát tőlük, ha csak pár órára is, és utána elfelejti őket. Nem reális félelem ez, és az eszemmel nagyon is jól tudom, hogy nem szép dolog ilyen önzőnek lenni, és azt várni, hogy csakis velem érezze jól magát. De ez a félsz nagyon mélyen van bennem, annak ellenére, hogy tényleg nem ad rá okot. Álmodni is szoktam olyat, hogy kettesben vagyunk, aztán feltűnik egy harmadik, aki teljesen leveszi őt a lábáról, és ott a szemem láttára évődnek, én meg borzasztóan megalázva és elárulva érzem magamat. Az önértékelésemmel lehet a baj? Ha igen, hogyan változtassak rajta?
2012. márc. 12. 03:05
 1/2 étoile et lune ***** válasza:
Frissek vagytok még? Idővel megszokod, és bízol majd a barátodban. Az önértékeléseddel lehet egy kis baj, igen. Téged szeret, Te vagy neki szép, veled szeret lenni, érted sírna, ha elhagynád. Az ő hangulata is függ Tőled, nem csak a tiéd az övétől. Gondolj erre, hogy nem egyoldalú a kapcsolatotok. Téged is elbűvölhetnek más fiúk (bár szerintem erre elég kevés az esély, ha szerelmes az ember), őt is zavarhatja, ha beszélsz más hímekkel. Na de. Ez így egészséges. Például ha kerekperec tudnád a pasidról, hogy lesz*rja, ha nélküle mész buliba, és nem mutatna semmilyen érzelmi reakciót, amikor látna Téged más fiúkkal hülyülni, az hogy esne neked? Tehát ami a szorongást illeti, maradj azon a szinten, amin most vagy, ne féltékenykedj, ne hisztizz neki, ne kérd számon. Szerencsésnek érzi majd magát, hogy olyan barátnője van, aki bízik benne, még akkor is, ha félted őt egy kicsit a szúnyog-lányoktól. Tudod, van az a ,,mondás", hogy: ,,Ha meg akar csalni, úgyis megteszi" - hát gondolj erre, úgysem lehetsz a sarkában...:))
2012. márc. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legyen önbizalmad és elmúlnak ezek az érzések!
2012. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!