Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 eves vagyok es jarok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 eves vagyok es jarok egy sraccal az osztályból. A suliban állandóan a barátaival van cseszeget de ahogy kicsongetnek mar jon utanam meg ilyenek. Hogy tudnam elerni hogy ne cseszegessen es szunetekben is neha beszélgessünk? Koszi elore is

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 14:21
 1/7 anonim válasza:
Ha ennyire zavar a jelenléte miért jártok?Egyébként ezt a "cseszegetést" lehet azért csinálja hogy felhívja magára a figyelmed.
2012. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert jó fej csak és szeretem meg ő is engem
2012. márc. 13. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy mit csinálsz.úgy sem fogtok sokáig járni...
2012. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit értesz a cseszegetés alatt. Egyébként szerintem arról lehet szó, hogy nem igazán szeretné, hogy a barátai megtudják hogy jártok.
2012. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Beszélges el vele hogy miért csinálja meg ijesmi és lehet hogy elmongya vagy azis lehet hogy valami baja van veled...? lehet hogy nem is szeret igazán téged? mindegy érted beszélges ell vele jó méjen!!!!!!!!!!!!:)
2012. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

azért cseszeget mert még kisgyerek és a haverjai előtt ciki lenne kedvesnek lennie egy lánnyal

elcsépelt duma de igaz: a fiúk később érnek be lelkileg, érzelmileg (egyéni vélemény: sztem mindig is le lesznek maradva a nőkhöz képest)

2012. júl. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszii :))
2013. jan. 2. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!