Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhagynak valakit egy másik miatt, az nagy dolog?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy az jelent valamit, mert az egyik barátnőm összejött egy sráccal, akinek több éves kapcsolata volt már. A srác kilépett belőle, de nem úgy áll a barátnőmhöz, mintha komolyan gondolná.Én azt hittem, ha megtesz egy ilyen lépést valaki, akkor azért, mert nagyon oda van a harmadikért.
2012. márc. 13. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vigasztaló szexre van csak szüksége :D.
2012. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy a régiért nem volt már oda, csak megtartotta. Amíg nem tudsz gondolatot olvasni, semmit nem feltételezhetsz biztosra.
2012. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Van,aki azért lép ki a kapcsolatából,mert komolyan gondolja a harmadik féllel,de vannak,akik azért,mert vonzza őket az újdonság(és ők vannak többen...).

Az ilyenek vége általában az,hogy a pasi visszamegy a régi barátnőjéhez.

2012. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapból a végét járta már a srác kapcsolata vagyis amúgy is időszerű volt már a szakítás. A barátnőddel pedig csak időtöltésből/szex miatt van együtt. Ezt tudom elképzelni.
2012. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De miatta hagyta el. Nem akarta, csak a barátnőm már az elején leszögezte, hogy ő nem megy bele szeretői viszonyba. A srác nehezen hagyta el a lányt, mert azon kívül,hogy már nem volt az igazi neki, jól tudtak együtt élni, egymáshoz nőttek. Olyan furi, mintha most gyászolná a kapcsolatot és a barátnőmet hibáztatná.
2012. márc. 13. 19:44
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül , lehet hogy a srác csak menekült az előzőből és kapóra jött a barátnőd.


Hány éves a barátnőd, hogy képes volt összejönni egy olyannal , akinek már van valakije !

Ez számomra erkölcstelen , már csak azért is , mert mielőtt találkozott a bariddal , lehet sőt biztos , hogy előtte a másik csaj járt a srác szájában .

Na meg a többi ......


A barid is úgy fog járni , mint az előző csaj.

Mert miért ne ? Az ilyen srác így száll ki ..és ha jól sejtem még nincs is annyira oda a baridért !

Szerintem váltsatok !

2012. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát heti négyszer bulizni jár haverokkal és nem akarja, hogy ő is menjen, azóta csókolózott más lánnyal, állítólag annyira részeg volt. Szóval akkor erről ennyit, nincs értelme várnia. Köszi a válaszokat.
2012. márc. 13. 19:51
 8/11 anonim ***** válasza:

És még szóba álltok ezzel a sráccal ?


Nem téma ....

2012. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kicsi dolog
2012. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akármilyen is egy kapcsolat,több évet nem lehet csak úgy 2hét alatt elfelejteni.
2012. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!