Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen összetört. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összetört. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

három és fél hónapig voltam együtt a barátommal. Múlthéten szakítottunk mivel rajta kaptam őt, ahogy az egyik barátnőmmel nyalják-falják egymást a suli után. Totál kilettem mivel én tényleg szerettem. Másnap pedig egyszerűen megmondtam neki, hogy vége és kész. Elsétáltam mielőtt bármit is mondathatott volna(persze bőgve mint egy hülye) és azóta nem is keres és szerintem már nem is fog.. A VOLT barátnőm akivel pedig smároltak egyfolytában hívogat. Még egyszer sem vettem fel a telefont és nem is szeretném.

Nem tudom, de azóta annyit sírok, hogy már ájulás kerülget minden percben. Veletek történt már ilyen? Valami tanács?


2012. márc. 14. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sírj, majd elmúlik
2012. márc. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne is vedd fel neki a telefont....

Legyél picit az igazi barátnőiddel és nekik öntsd ki a szíved....

2012. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sírj míg el nem múlik a mérhetetlen kín. Majd abba fog az szépen maradni.
2012. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen srácot soha ne sajnáld, aljas volt. A csajt meg csak azért is nyomd ki, amikor hív. Szemétláda a barátnő pasijára hajtott, nagyon szeret akkor. Sz_rd le a két idiótát, jobbat is találsz majd!


Most még fáj, de el fog múlni, csak ne mutasd előttük. LÉgy nyugodt és laza, mintha mi sem történt volna, persze velük ne pajtizz, szemétládák.


23/N

2012. márc. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajna van ilyen. :/

Ügyesen és okosan oldottad meg a dolgot, legyél magadra büszke! Tanácsolni nem nagyon lehet mit, mivel amit lehetett, te már elvégezted. Majd idővel jobb lesz, sírj ameddig kell, de azért ne készítsd ki magad. Ha van egy normális barátnőd, akkor legyetek együtt sokat, sétáljatok, beszéld ki magadból.

2012. márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kommenteket(: igyekszem minél többet a bnőimmel lenni. az idő majd segít..
2012. márc. 14. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!