Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liiz kérdése:

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és a barátnőmnél kisebb összejövetel volt, de az idő során rosszul érezte magát, ezért lefeküdt aludni. Én az apjának segítettem elmosogatni meg összetakarítani, mert elég nagy káosz volt és közbe olyanokat mondott nekem, hogy én egy tündér vagyok, meg milyen gyönyörű vagy és arra is rátért, hogy ha majd valaki mellettem dönt (férfi), az nagyon jól fog járni velem. (az apja negyven körül van). Nagyon sokat beszélgettem vele igazából, de az mennyire normális/abnormális, ha vonzódik egyik a másikhoz? (Építő jellegű hozzászólásokat kérnék, ha lehet)

2012. márc. 15. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

szerintem


[link]

2012. márc. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak dicsért, nem értem ebből hogy jön le neked a vonzalom..?
2012. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sok függ azon is h hogyan mondta
2012. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, így ahogy olvassátok,csak az jön le nektek,hogy dicsért,de amilyen hangon mondta, és ahogyan mondta az teljesen más volt.Mondjuk van neki egy fajta vonzereje amit nem lehet tanítani,sem pedig tanulni.Mikor másnap reggel beszélgettem vele pár szót, teljes mértékben ugyan azon a hangon szólalt meg,de nem vagyok benne biztos,hogy mindenkivel így beszél.
2012. márc. 15. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van

1.qrni akar

2.ugyanúgy kezelt mint a saját lányát

ez utóbbi valószínűbb,legalábbis remélem így van.

2012. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!