Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd tönkre menni a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd tönkre menni a kapcsolatom. Segítséget kérnék, hogy mit csináljak, mint változtassak, hogy ezt megakadályozzam?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz de csak úgy értitek meg ha tudtok mindent.

Szóval most 7hónapja vagyunk együtt én 17éveső meg 16éves. Egyszer már együtt voltunk fél évet, de akkor ő szakított, azzal, hogy un engem, idegesítem és nem hagyom levegőhöz jutni. 5 hónapra rá elkezdett megint érdeklődni irántam és összejöttünk. Azóta vagyunk együtt 7hónapja. Én mikor nem voltunk együtt se kerestem mást, pedig lett volna rá lehetőségem, de őt szerettem akkor is és nem tudtam volna más lányt őszintén szeretni. Ő neki volt egy elég kusza 2-3hónapos távkapcsolata. Miután újból összejöttünk jobban szerettük egymást mint valaha, és sokkal jobb volt a kapcsolatunk mint előtte. Mindkettőnknek elég érett a gondolkodása a korunkhoz képest, és a közös életünket is együtt kezdtük el tervezni, mivel minden fontos dologban ugyan azon a véleményen voltunk. Mikor együtt voltunk és most is sose csaltuk meg egymást. A legfontosabb dolog egy kapcsolathoz szerintem a: hűség, bizalom, őszinteség és őszinte szeretet. Ezek mind meg voltak és vannak. Kb. 2hónapja mióta jobban kifejeztem neki, hogy mennyire szeretem és fontos nekem. Kezdett el távolodni tőlem, én pedig egyre jobban kedveskedtem neki, próbáltam a kedvében járni ahogy csak tudtam, egyszóval a lelkemet kitettem érte. De ahogy láttam minél kedvesebb voltam vele annál jobban lett távolságtartó és közömbös velem. Felhoztam neki ezt a dolgot, hogy beszéljük meg és elmondott mindent. Szerinte mióta kifejezem az érzéseimet felé rátapadtam mint egy pióca és kiakadok minden hülyeségért kiakadok, féltékenykedek és nem hagyom levegőhöz jutni és ezzel idegesítem, amiért benne már alig van meg a szerelem, de szeretni szeret. Régen ugyan ilyen okok miatt szakított én ugyan úgy szerettem és ő ugyan így távolodott el és ráadásul ugyan így március 2. felében.( bennem ekkor jön elő a ragaszkodó, szükségem van valaki közelségére énem ). Akkor miután elkezdtem nem foglalkozni velem szépen lassan érdeklődött irántam. Most nem tudom mit csináljak. Már én szakítottam volna vele, de tudom hogy ez nem az igazi énje, és már úgy szeretem mint egy társat, nem tudom nélküle elképzelni az életemet, pedig próbáltam de úgy érzem, hogy lehet tényleg ő nekem az a bizonyos nagy Ő, hiába vagyok még fiatal. ( sok érdekes dolog is történt velünk, ami úgymond eléggé hátborzongatóak voltak de jó értelemben, ez benne is meg bennem is még jobban megerősítette, hogy mi lehet tényleg egymásnak vagyunk teremtve. ) Én nagyon szeretem, fontos nekem, bármit képes lennék megtenni érte. Egykor ő is ezeket mondta de most eltávolodott tőlem, a hülyeségeim miatt, ahogy ő mondta. Ha változnék akkor nem lenne gond azt mondta, én próbáltam is, de neki is kell mert anélkül nekem se megy, de ő eddig nem akart.. Már nem tudom, hogy kedveskedjek neki. Szerintetek mi lenne a megoldás? Kedveskedjek neki még, hogy érezze, hogy szeretem vagy inkább ne foglalkozzak vele annyit és várjam, hogy kezdjen el neki hiányozni a társaságom?! Már nem bírom idegekkel ezt, hogy ő nem viszonozz semmit. De tudom, hogy nem ilyen alapból csak most ilyen hülye gondolkodása van. ( tavaly ő mondta ezt, hogy hülye volt mikor szakított ) Elveszíteni nem akarom, vele képzelem el az életemet, vissza akarom szerezni a figyelmét és hogy érdekeljem újból. Azt se szeretném, hogy tovább idegesítsem és még jobban megerősítsem benne ezt az elhidegülést. Vissza szeretném szerezni a szerelmét, mert tudom, hogy van jövője a kapcsolatunknak és boldog szeretnék lenni vele, csak elég makacs lány a barátnőm nehéz beszélni a fejével. Ehhez kérnék segítséget, hogy mit hogyan csináljak. Előre is köszönöm a segítséget.

Csak normális emberek írjanak, akik tényleg tudnak segíteni..nagyon el vagyok már keseredve fiú létemre..(vannak érzelmeim, bármi ritka is)


F/17


2012. márc. 17. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
ez normális ilyen fiatal korban.. ami nem megy, azt nem kell erőltetni. ha mégis együtt akarsz vele maradni, akkor több közös program, és talán javulnak a dolgok.....
2012. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hagyd egy kicsit. Légy kedves vele, ha érdeklődik, de ugyanakkor kicsit távolságtartó is. Ne keresd. Hagyd, hogy ő jöjjön hozzád.


Nekem is kell egy kis szünet, amikor felfrissülnek az érzéseim, amikor rólam szól minden és nem másról.

22/L

2012. márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Amíg úgy érzem, hogy szeretem és lehet jövője a kapcsolatunknak, nem akarom feladni. Tavaly is hülyének néztek mikor rá vártam, hogy visszakapjam, aztán meg ők néztek hülyén, hogy sikerült nekem. ( valahol éreztem akkor, hogy még szeret csak nem tudja )
2012. márc. 17. 13:51
 4/10 A kérdező kommentje:
Második: Ezen gondolkoztam én is:)
2012. márc. 17. 13:52
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem értelek. A lány őszintén elmondta, hogy mi a baja. Akkor csak két dolgot tehetsz: vagy elkezdesz megváltozni, vagy keresel egy másik lányt, akinek igénye van ekkora ragaszkodásra. Te meg még azon gondolkozol, hogy még jobban kedveskedj neki, mikor abból van elege? Tényleg nem értem.

Amúgy pedig az igazi szeretetnek nem az az ismérve, hogy (barátnőd idézve) piócaként ragaszkodsz meg féltékeny vagy. Ez inkább lelki problémákra utal.

2012. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam ilyen "pióca" míg kifejezte a szeretetét, azóta lettem inkább ilyen mióta nem. ( valahol ez egy normális reakció, ő is volt ilyen, csak engem nem idegesített) Leginkább azt nem értem, hogy ha kedveskedik az ember az mért baj. Ennyire megszokott lett, hogy az összes fiú szarik a barátnőjére és már az az idegesítő, ha kedveskedik neki?! Néha átkozom ezt a mai világot..
2012. márc. 17. 14:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden embernek más a jelleme. Ilyen egyszerű. Mások meg azt nem értik miért kell ennyire túlzásba vinni. Ez olyan mint hogy valaki a vaniliás fagyit szerertni, valaki meg a csokisat. Egyik sem rosszabb.
2012. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg azért a kedveskedés oké, de veszekedésre és féltékenykedésre semmi elfogadható indok nincs, és gondolom van valami alapja annak, ha ezt mondta, nem csak kitalálta.
2012. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk igazad van:) próbálok alkalmazkodni hozzá, nem akarom, hogy ilyenen múljon egy alapjaiban jó kapcsolat.
2012. márc. 17. 14:20
 10/10 A kérdező kommentje:
Van alapja persze, de én se ilyen vagyok alapból, csak ezt váltotta belőlem ki ez a nem törődés felőle. Az a legrosszabb, hogy ő se ilyen amilyen most velem igazából meg én se vagyok ilyen, azért bosszant ez a helyzet.
2012. márc. 17. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!