Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy lányba, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fke kérdése:

Beleszerettem egy lányba, de "csak barátok" lettünk. Nemrég eléggé összevesztünk és most kiderült, hogy az egyik legjobb haverom, aki tudta, hogy mitérzek a lány íránt rástartolt. Én vagyok a hülye, vagy ez tényleg iszonyat nagy gerinctelenség?

Figyelt kérdés
(ezt így részegen mondta el, ő azt hiszi, hogy valami alakul köztük, de valószínűleg ugyanaz a kategória a lánynak, mint én, elég nagy lúzerek lehetünk...)
2009. jún. 12. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Adódnak ilyen helyzetek, én is átestem egyen, hogy a legjobb haverommal "osztozkodtunk" valakin, ill. hát ebből lettek a viták, de aztán hála istennek elcsendesült a dolog, amikor ő is talált magának valaki olyat akibe nagyon szerelmes lett.

Mindenesetre ha az alatt startolt rá, miközben ő tudta mit érzel iránta, akkor azért kicsit bunkó sztem.

2009. jún. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát, sajna jobbat nem tudok mondani, mint hogy felejtsd el...

Ha egy lány, azt mondja, hogy csak "legyünk barátok" akkor nem akar semmit nagy valószínűséggel!

Ez az egyik verzió...

A másik, meg hogy azt akarja, hogy pedálozz érte egy kicsit! Ha látja, hogy nem adod fel a dolgokat, akkor lehet, hogy majd belejön a dolgokba.

Régebben Én is sokszor rontottam el azt, hogy a kapcsolat, mielőtt kialakulhatott volna, átment barátságba...

De ha egyértelmű jeleket adsz, persze burkoltan már az elején, akkor tudni fogja, hogy komolyan gondolod, ezt a későbbiek során ne felejtsd el...

2009. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

pff ... az olyan 'haver' ameik a nőmre hajt, az nem haver..

én a haveromnak/barátomnak csak jót kivánok, azaz boldogságot , és ezt elvárom cserébe is.. és megadják.

2009. jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Milyen haver az, aki úgy hajt rá egy lányra, hogy tudja, a haverjának is tetszik, sőt, már próbálkozott is nála?

1.: az ilyet meg szokás beszélni egymással

2.: tele van a világ szebbnél szebb lányokkal

3.: nem, nem tudom szavakba önteni...


Gerinctelenség, szerintem nem te vagy a hülye.

2009. jún. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most egy kicsit megnyugodtam.
2009. jún. 12. 10:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg gerinctelenség, ilyet haverok közt nem csinálunk. Más nője vagy jelöltje alap, hogy tabu.
2009. jún. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Érdekes egyébként a nézőpont. :-)

Van egy A jelű srác, aki haverja a B jelű srácnak. B tudja, hogy A-nak ki tetszik. A jelű ráhajt a csajra, a csaj visszautasítja. Ezt B meg tudja, ő is rástartol a csajra.

A jelű véleménye: Mekkora k*csög paraszt, rástartol arra a csajra, aki nekem tetszik.

(komment: ki nem sz@rja le, hogy kinek ki tetszik, hogyha a csaj nem akar tőle semmit)

B véleménye: Már régóta tetszik ez a csaj, de tudom, hogy a haveromnak is. Hagyom érvényesülni. Na rástartolt a srác. Hoppá a csaj visszautasította? Akkor hagyom kicsit ülni a dolgot, majd én is rástartoltok, hátha nekem nagyobb szerencsém lesz.

Csaj véleménye: Engem mindig csak a hülyék találnak meg?


A történet kitalált. A valósággal történő bármiféle egyezése csakis a véletlen műve!

2009. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

10:31-es: a kérdésben szereplő igencsak hasonló történetet vizsgáljuk a kiinduló ponttól, a végeredmény ismerete nélkül. Ráhajtott a srác jelöltjére...

Namost, mi történt volna, ha történetesen összejönnek?

Szóval ezért gerinctelenség.

Mert ha a haveromnak nem sikerült, akkor vagyok annyira szolidáris, hogy nem ugrok be a képbe, avagy a levesbe...

2009. jún. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Figy, ha a lánynak nem kellesz, ez van. Keress másikat. "Haverod" meg elég köcsög, minimum megkérdezhetné előtte hogy részedről szabad-e már a pálya. A "csakbarát" státuszt meg felejtsd el és tűnj a csajtól olyan messzire amennyire csak lehet. "Barátság" csak addig megy amíg nem talál magának vkit, utána ugyanis még ennyit se fog veled törődni. Ez van...
2009. jún. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Soha ne add fel! Jelige! Szóval kedveskedj neki, próbálj meg vele beszélgetni, hívd el moziba vagy fagyizni, de persze neki azt mondod csak barátként, de belülről máshogy érzel, s közben megtudod milyen virágot szeret, melyik a kedvenc színe, együttese. Valami apró kis ajándék amire már régóta vágyik (egy nagy ház,porsche,2millió dollár a bankszámlán :D ) Próbálj meg vele kedves lenni. De ne túlzottan! És inkább kerüld a haverodat. Én a magam részéről tuti kicsit befestettem volna az arcát, a kezemmel! (rávágtam volna olyat hogy összeszakad)
2010. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!