Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatok érdekelnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatok érdekelnek, most mégis egy kérdéses erkölcsű lány tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én is bejövök neki, tudom. Barátjával már szétment, kis smár is volt..


Én csak szórakozni akartam (ahogy először ő is velem), most mégis így alakult. Tetszik. Túlságosan is. Az oké, hogy bombázó, de még beszélgetni is el tudok vele, igen jókat. Jól érzem magam mellette, nem kell szégyellnem semmit. Egyszerűen jó.


Viszont nem tudnék benne megbízni, mert... egy férfi szintjén áll az erkölcsi normája, ha értitek mire gondolok. Csókig nemm egy el, ha van barátja, de a tipi-tapi nekem már bőven túlmegy azon a bizonyos határon.


Magammal veszekedek... Minél jobban nem akarom, annál jobban akarom.


Tudom, hogy nem tudom feltalálni a spanyol viaszt, nem fogom tudni megváltoztatni, mert eddig nem láttam még egy példát sem, hogy változott volna a helyzet.

Viszont zon gondolkoztam, hogy talán már vágyik egy normális kapcsolatra, elege van a szenvedésből? Nem tudom.


Valaki nyissa fel a szemem és ÜSSÖN LE!


2012. márc. 19. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fektesd meg párszor, aztán ha nincs már benne újdonság, dobd...
2012. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az nem az én stílusom.
2012. márc. 19. 16:06
 3/12 anonim ***** válasza:

"egy férfi szintjén áll az erkölcsi normája, ha értitek mire gondolok"


Azért ennyire ne degradáld már le a férfinemet...

Figyelj, ha jól érzed magad vele, akkor ne rágódj ilyeneken.

2012. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Huh te ez elég zavaros...Mi az,hogy férfi szintjén áll az erkölcsi normája?Hisz már nincs együtt a barátjával,plusz bejössz neki!

Hajrá cselekedj,hívd el egy igazi randira!Vacsora,naplemente sétálás,stb.

2012. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na ez elég szentfazék duma. Előszöris a szövegedből kitűnik, hogy nagyon bejön neked és megemlítettél egy olyan dolgot ami nekem nagyon fontos lenne. TUDSZ VELE BESZÉLGETNI. Jelen helyzetben adott egy lány aki szép, és ezek szerint értelmes is. Szerintem erkölcsileg sem áll olyan borzasztó szinten ha csókig sose megy el. A címből azt hittem, hogy legalábbis mindig mással szexel, de ezek szerint nem ez a helyzet. Ha úgy állna a dolog beszéld meg vele, hogy téged ez zavar, ha együtt akartok lenni ne csinálja és ha azt mondja nem gond teljesen rendben van a csaj. És itt nem megváltoztatásról van szó, hanem egy kapcsolatban kompromisszumokat kell kötni és az ha jól működik a dolog az emberek csiszolnak egymáson, lehet neked is felhívja majd a figyelmedet olyasmire amiről jó lenne leszokni, mint példáúl az erkölccsőszködésről. 21L
2012. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jó, akkor kimondom kerek perec: filléres ribancnak van titulálva! Olyan, hogyha vele mutatkozol, a férfiak arról beszélnek, biztos mekkora fasza gyerek vagy!


Más ölébe ülés, riszálás más férfiakkal, visszaél a külső adottságaival, stb.


Közös buliban ismerkedtünk meg, mindenki mondta, hogy látszik, hogy csak hülyíti a fiúkat. utána én is csak játszani akartam, aztán most a legutóbbi bulin is csak úgy játszogattunk, amikoris elcsattant egy csók, utána még jó sok.

Majd mondta, hogy "bocsi, nem vagyok ilyen.. el kell mondanom a barátomnak, most vagy megbocsát, vagy szakítunk".

2012. márc. 19. 16:17
 7/12 A kérdező kommentje:

Na szóval mi is úgy kezdtünk összemelegedni, hogy barátja volt.


A "férfi erkölcsi szintjével rendelkezik" szöveget meg egy "vicces" képből vettem, ahol a ribanc szót fejtették ki így, én meg nem akartam leribancozni a lányt.

2012. márc. 19. 16:19
 8/12 anonim ***** válasza:
akkor ezt kellett volna leírnod alapból. így teljesen más a szitu. hagyd a francba ne foglalkozz vele, nem érdekled, valószínűleg részeg volt. 21L
2012. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja hát ahhoz képest a kérdésnél a leírásból én egyáltalán nem jöttem erre rá bocsi...

Hát ha rossz híre van a lánynak és úgy gondolod,ez nagyon kihat az életedre,akkor jobb lesz ha hagyod..

2012. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tehát alapból nem megy el csókig (csók után csak a petting és a szex van), addig viszont minden mást csinál.

Valamiért most velem továbbment.


A lényeg: úgy leszarom, hogyha emiatt engem rossz embernek titulálnak. Pont nem érdekel. Csak az tart vissza, hogy sejtem, hogy miket csinálna mellettem.

2012. márc. 19. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!