Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat mellett normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat mellett normális a fellángolás?

Figyelt kérdés

3 éve élek párkapcsolatban. Nincs már meg az a szikra, de szeretem a páromat, ő a mindenem. Tegnap óta furcsán érzek egy srác iránt, nem szerelem, csak szaporán dobog a szívem ha rágondolok, és gyakorlatilag azóta rágondolok, persze gyötör a bűntudat. Amúgy is labilis a lelkiállapotom anyum halála miatt, hiányzik ez nekem?:( Pár napja még azon gondolkodtunk a párommal, hogy szeretnénk majd évek múlva gyereket, de most per pill nem tudnék a párom szemébe nézni és őszintén kimondani, hogy szeretem. Mi ez a hülye érzés, és legfőképp mikor múlik el?

Éreztem már egyszer így tanárom iránt, de kb 3 nap és elmúlt, de az ugye tabu volt, mivel tanár, de ez a srác velem egyidős...azért félek, hogy netán komolyabban belezúgok. Teljesen össze vagyok zavarodva, be vagyok pánikolva:(



2012. márc. 20. 11:39
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*gyakorlatilag azóta folyton rágondolok
2012. márc. 20. 11:42
 2/18 anonim ***** válasza:

elöfordul, majd elmúlik, vagy nem...

vagy megcsalod a párod, vagy nem...

minden TÖLED függ!

2012. márc. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Épp ettől félek, hogy mi van ha komolyabban kezdek érezni. Egyszerűen nem tudom hova tenni az érzést. Nem csalom meg a páromat, mert szeretem!
2012. márc. 20. 11:50
 4/18 anonim ***** válasza:
ezt tudod hányan mondták már elötted...? :D
2012. márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem csalnám meg, ez 100%. Egyszer fordult meg a fejemben, mióta együtt vagyunk a megcsalás, a kapcsolatunk elején, de csak gondolatban szerencsére. És ő sem csal meg, ez biztos.
2012. márc. 20. 11:57
 6/18 anonim ***** válasza:
csak és kizárólag akkor lehetséges, ha vmi hiányzik.....
2012. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igazából az az érdekes, hogy a srác egy kis, vékony, finomkodó természetű, (egyáltalán nem az esetem!) míg a párom jóval férfiasabb, ami a szívén a száján típus. Mindenesetre remélem elmúlik, gyakran látom a srácot, de ezután igyekszem kerülni.
2012. márc. 20. 12:05
 8/18 anonim ***** válasza:
nem lehet h kihűlt a dolog? 3 év az nem kevés..
2012. márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

huhaa....ez a próbálom elkerülni, elég "szarul" hangzik!

a sokan mondták már-ral nem azt akartam mondenai, hogy TE megcsaltad öt, vagy forditva, hanem mindössze azt, hogy volt már ilyen a történelemben, hogy ezt mondták, és lásd, mi lett a vége.....?!

2012. márc. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem hiányzik semmi, csak az, hogy szeretnék több időt tölteni a barátommal, de ez nem lehetséges, mert reggeltől estig dolgozik. Emiatt kicsit elhanyagolva érzem magam, de ez az önzőségemnek tudható be, nem az ő hibája.
2012. márc. 20. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!