Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogyha zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyha zavar, hogy nem tudom viszonozni a barátomnak azt, amennyit rám költ?

Figyelt kérdés

Mindig kapok tőle ajándékot,elhív moziba,sütizni és olyankor ő fizet.Ha elmegyek vele vásárolni,akkor soha nem hagyja,hogy én fizessem ki magamnak a cuccokat,amiket meg szeretnék venni.

Rendeltem magamnak egy cipőt,de az ő címükre kértem,mert anya mondta,hogy nem költhetem el az összes spórolt pénzemet arra.Mikor odaakartam adni a pénzt a barátomnak,akkor nem volt hajlandó elfogadni a pénz,bármit csináltam.


Nem tudom,hogy kéne viszonoznom neki ezeket a dolgokat,mert a szüleim keresnek együtt 200 ezret kb,szerintem ő többet költ ruhákra meg egyebekre egy hónapban,ahogy elnéztem a cuccait.

Mondtam már neki,hogy nem kell ajándékokat vennie meg minden hétvégén elvinnie valahová,de azt mondja,hogy ezek miatt ne aggódjak,ezeket ő elintézi.De akkor is...valahogyan viszonozni szeretném neki ezeket.


Meg anya is látja,hogy mostanában eléggé megszaporodtak ruháim és a kiegészítőim és tuti,hogy nem hiszi el,hogy a turkálóból vettem egy vadonatúj,hibátlan táskát vagy ruhát,amik az idegi kollekciókból valók pl.



Imádom a barátomat és tényleg gazdagok a szülei,de nekem annyira furcsa,hogy mindig ezt csinálja.


2012. márc. 20. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rém egyszerű: ne vele menj vásárolni, és ne engedd meg. Engem ez borzasztóan zavarna, akkor is, ha ő megteheti. Ráadásul percek alatt függő helyzetbe kerülsz, hiszen "tartozol" neki.


Egy fiatalkori,kezdődő kapcsolatban ez nem OK. Én ragaszkodnék ahhoz, hogy fele-fele fizessük pl. a mozit meg ilyeneket, a ruháimat és egyebeket pedig csak én.

2012. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, nem jó, ha mindent ő finanszíroz. Bár kedves gesztus, de nem fizethet mindig helyetted, egy idő után lehet, h ezeket fogja ellened felhozni, akaratlanul is "előnybe kerül". Persze lehet, h tök rendes, aki tudja, h te nem teheted meg, de szeretne téged boldogan látni. De akkor meg mondd meg neki, h te attól lennél boldog, ha a saját ruháidat te fizetnéd. Sörre, sütire, kávéra, fagyira meg ilyenekre mondjuk nem feltétlen para, ha meghív, mert az párszáz Ft, de néha megemlítheted, h "figyu, most szeretnék én fizetni"... szépen kedvesen. Szerintem nem lesz baj, ha értelmes srác. :)
2012. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ja, képzelem ezt a jelenetet...

Pároddal tökvéletlenül egy ruhabolt közelébe sétáltok, tökvéletlenül be is mentek, majd bent áhítozó tekintettel kiválasztasz egy fölsőt, vagy valamit, odamész a pulthoz, majd pasid ugye lelkesen felajánlja, hogy fizet, te "óh nem kell, hagyd - dede ragaszkodom, hozzá - de tényleg ne..." motyogod full halkan, épphogy csak kötelező udvariasságból, aztán a csávó meg kifizeti.


Na így valóban rosszul próbálkozol. Ha nem akarod, hogy valaki kifizessen neked valamit, akkor nem fogja kifizetni. Érdekes, én palim is el van eresztve anyagilag, én viszont nagyon nem, és nagyon rögeszmésen ki akar fizetni nekem mindent, mégse teszi, mert nem hagyom.


Szerintem te direkt élvezed ezt, más esetben rég megtaláltad volna a módját, hogy állítsd le.


20L

2012. márc. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nonézdcsak Miss Jealous is előbújt.


nézd, mi értelme lenne úgy feltennie a kérdést, h ő maga is tudja, ha neki ez tetszik? gondolkodj már, mielőtt kiosztanál másokat. kösz.

2012. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Van egy mondas konnyu Katit tancba vinni ha o is akarja.

Amugy viszonozzd azzal hogy szervezel neki valamilyen programmot amit mar elore kifizetsz. illetve sztem is egyedul menj vasarolni.

2012. márc. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó: ez jó ötlet
2012. márc. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!